Awans naszej reprezentacji do finałów Mistrzostw Powiatu w Piłce nożnej Chłopców

W dniu 25.04. odbyła się faza grupowa Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej. Szkoły rywalizowały w dwóch grupach po pięć drużyn. Reprezentacja naszej szkoły rozegrała 4 mecze i zajęła II miejsce, co dało awans do ścisłych finałów, które odbędą się 8 maja.

Nasi chłopcy zremisowali 0:0 ze Szczepocicami, przegrali 3:0 z Gomunicami, wygrali 2:1 z PSP 2 i 3:0 z Wielgomłynami. Drużyna zostawiła na boisku dużo zdrowia, grała z pełnym zaangażowaniem i wywalczyła sobie awans do finałów, w których zagrają już tylko 4 drużyny. Gratulujemy i życzymy powodzenia. W zawodach wystąpili: Dygudaj Szymon, Siarka Andrzej, Banasiak Miłosz, Kaczmarczyk Kacper, Węgrzyński Marcin, Żółciński Kacper, Zawadzki Dominik, Jurczyk Bartosz i Spólnicki Mateusz.