KONKURS RECYTATORSKI – PIERWSZY DZIEŃ

26 kwietnia zakończył się pierwszy dzień zmagań w Konkursie Recytatorskim dla uczniów z radomszczańskich szkół podstawowych. Komisja konkursowa w składzie Dominika Szwed – Kipigroch – przewodnicząca, Janusz Kucharski i Dawid Wawryka postanowiła przyznać w kategorii klas I-III wyróżnienie uczennicy przygotowanej przez Panią Marzenę Lorę- Idze Jurczyk z  klasy Ia.

W kategorii klas III-IV

III miejsce przyznano Paulinie Nowak z klasy IVa przygotowanej przez Panią Joannę Szczukocką.

27.04.2018 – KONKURS RECYTATORSKI – ZAKOŃCZENIE

27 kwietnia zakończył się drugi dzień zmagań w Konkursie Recytatorskim. Tym razem zaprezentowali się uczniowie z klas VII szkół podstawowych i gimnazjów.

W kategorii klas V – VI przyznano

I miejsce – Antoninie Fajkowskiej z klasy Va   przygotowanej przez Panią Annę Huber.

II miejsce ex aequo – Aleksandrze Saj z klasy VIa przygotowanej przez Panią Annę Huber.

III miejsce ex aequo – Nikoli Bus uczennicy klasy VIIb przygotowanej przez Panią Barbarę Gnoińską.

Wyróżnienia otrzymały :

Julia Smędzik z klasy IIIB przygotowana przez Panią Danutę Zawadzką,

Anna Olejniczak z klasy VIIc przygotowana przez Panią Annę Huber.

Wszyscy laureaci otrzymali nagrody i dyplomy, gratulujemy dobrych wyników i dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie.