Menu górne

Imieniny  W kwietniu odbędą się:  Imieniny 

Konsultacje - 5 kwietniaWiosenna przerwa świąteczna - 29 marca-3 kwietnia * Egzamin gimnazjalny (dodatkowy termin 4,5,6 czerwca 18 r.) - 18,19,20 kwietnia * Dzień wolny od zajęć dydaktycznych - 18,19,20 kwietnia * Dzień wolny od zajęć dydaktycznych - 30 kwietnia

menu

Menu główne

 menu
 Najważniejsze imprezy szkolne

Najważniejsze
imprezy szkolne



Festiwal
Hej Panie Jezu 2017
Wyniki

Fotografie

Filmy



Międzygimnazjalny
Konkurs Literacki
 Jan Paweł II-Papież
Wszech Czasów



Moda na dobre maniery

Konkurs organizowany
przez szkolną bibliotekę
dla klas V PSP1
i klas I PG1

Kliknij i przeczytaj




 Media szkolne

Media szkolne



Nasze filmy na YOUTUBE



Gazetka Jedyneczka






 Współpraca z instytucjami lokalnymi i krajowymi

Współpraca z instytucjami lokalnymi i krajowymi



PROMOCJA ZDROWEGO
STYLU ŻYCIA



Fundacja
Dziewczynka z Zapałkami



Współpraca
ze środowiskiem lokalnym




menu

Ważne rocznice
i międzynarodowe dni


Najważniejsze linki zewnętrzne

Najważniejsze linki zewnętrzne



Biuletyn
Informacji Publicznej




Stowarzyszenie
Teatr Źródło



ZNOSIMY BARIERY
OTWIERAMY
DRZWI KARIERY



Program Comenius

Współpraca z Lincoln

Cooperation with Lincoln

Family Matters



OFICJALNA
STRONA MIASTA




 Nowa strona 1

Licznik odwiedzin

Odwiedziło naszą stronę

12361

osób

 Wycieczki w roku szkolnym 2014/2015

Wycieczki szkolne
w roku szkolnym 2014/2015


Data publikacji: 2015-06-19 00:03:07,
Autor: Katarzyna Karkoszka

Wycieczka do Krasiejowa 19.06.2015 r. kl. II b i III b


Album zdjęć

Dzieci z kl. II b i III b  wraz z opiekunami p. Joanną Drozdek, p. Katarzynaą Karkoszką i p. Mariolą Olejniczak, 19.06.2015 r. wybrały się na wycieczkę do Krasiejowa.
Krasiejów to wioska – pewnie jak każda inna gdyby nie... to, co ujrzeliśmy gdy zaparkowaliśmy przed JURAPARKIEM. Sposób w jaki zagospodarowano tereny po dawnym wyrobisku gliny czerwonej wzbudziły nasz podziw.

Czytaj więcej
Wycieczkę rozpoczeliśmy od Centrum Ewolucji Człowieka. W hali odlotów otrzymaliśmy hełmy z wmontowanymi portami do elektronicznego przewodnika oraz okularami 3D. Promem kosmicznym przelecieliśmy do miejsc, które przybliżyły nam ewolucję homo sapiens. Przez tę historię każdy szedł indywidualnie stając na niebieskim polu tak aby elektroniczny przewodnik mógł opowiedzieć to co nas najbardziej interesuje. Promem kosmicznym w 4D dotarliśmy wreszcie na Ziemię, gdzie czekały na nas kolejne atrakcje. Kolejnym punktem wycieczki było Oceanarium. W okularach 3D spacerując po rotundzie oglądaliśmy wielkie akwaria, w których pływały prastare stworzenia, wśród nich np. takie jak to, które podobno zamieszkuje po dziś dzień jezioro Loch Ness. Ostatnie akwarium przyniosło nam wiele emocji. Przewodnik poprosił abyśmy stanęli na platformie i otworzył „dodatkowe zabezpieczenie przed agresywnym potworem”. Ogromna strasznie wyglądająca ryba uderzyła swoim bogato uzębionym pyskiem w szybę akwarium, przed którym staliśmy, tak mocno, że pęknięcia stawały się coraz bardziej widoczne a grunt pod nogami zaczął niebezpiecznie drżeć. Krzyczeliśmy ze strachu. Pękające akwarium chlapało wodą. Dobrze, że mogliśmy stamtąd szybko uciec. Za chwilę wsiedliśmy do wagoników pojazdu, który wwiózł nas do tunelu czasu. Rozpoczęliśmy podróż przez historię powstania naszego Układu Słonecznego, Ziemi oraz pierwszych form powstawania życia na naszej planecie. Poruszaliśmy się pociągiem po 300-metrowym kinie oglądając w 3D wspaniałe obrazy i słuchając ciekawych opowieści. Po dużej dawce ciekawych wiadomości, nadszedł czas na zabawę w Parku Rozrywki, z którego trudno było nam wyjść, ze względu na dużą ilość atrakcji.

Data publikacji: 2015-06-17 22:54:21,
Autor: Ania Karasińska, uczennica klasy IV a PSP1

Wędrówka po Jurze Krakowsko–Częstochowskiej kl. IVa i IVb


Album zdjęć

Wtorek 9 czerwca okazał się dla klas IVa i IVb dniem niezwykłej zabawy. Wraz z wychowawczyniami oraz nauczycielami WF, p. G.Bezą i p. A. Chybalskim, pojechaliśmy na Jurę Krakowsko-Częstochowską - Szlakiem Orlich Gniazd. Pogoda przed wyjazdem nieco nas zaniepokoiła. Gdy czekaliśmy przed szkołą na autokar, z nieba lały się strugi deszczu i grzmiało. Na szczęście tam, gdzie jechaliśmy, świeciło słońce.

Na Jurze zobaczyliśmy trzy zamki: w Bobolicach (odbudowany i udostępniony do zwiedzania), w Mirowie (tu tylko ruiny dawnego zamku) i w Ogrodzieńcu (który „zagrał w różnych filmach”, np. w „Zemście” nakręconej na podstawie utworu Aleksandra Fredry przez Andrzeja Wajdę). Wiele się o nich dowiedzieliśmy od nauczycieli, którzy bardzo ciekawie opowiadali nam o odwiedzanych przez nas miejscach.

Czytaj więcej
Idąc czerwonym szlakiem między Bobolicami i Mirowem, poznaliśmy wiele ciekawostek i legend dotyczących tej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Jedną z nich jest ta, że do dziś odważni turyści mogą o północy, spacerując po zamku Bobolice, stanąć oko w oko z Białą Damą, która tam straszy. Mieliśmy też świadomość, że cały czas spacerowaliśmy po dnie dawnego morza i oglądaliśmy skały wapienne. Trudno w to uwierzyć, ale to prawda! Kilkanaście milionów lat temu pływały tam rybki i inne organizmy.

Podczas spaceru i oglądania zamków kibicowaliśmy także jednemu z miłośników wspinaczki skałkowej, który akurat miał swój trening.

Po długim spacerze przyszedł czas na zabawę w okolicach zamku Ogrodzieniec. Najpierw musieliśmy stawić czoła trasie w Parku Linowym. Do pokonania mieliśmy wiele przeszkód, m.in. były to: „tyrolki”, mosty, siatki i równoważnie. Następnie odwiedziliśmy Dom Legend i Strachów. Było tam naprawdę strasznie! Po tych atrakcjach odpoczęliśmy, podziwiając piękne budowle – głownie średniowieczne zamki - w Parku Miniatur. W Parku Doświadczeń Fizycznych poczuliśmy się jak mali Einsteini. A na koniec, pędząc z zawrotną szybkością po torze saneczkowym, zapomnieliśmy o całym świecie.

Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy , więc przyszedł czas na nasz powrót do domu. Ale… planujemy już kolejną wycieczkę!

Data publikacji: 2015-06-15 23:43:45,
Autor: http://zsg1.radomsko.pl/

Wycieczka do Ogrodzieńca - 8 czerwca 2015 roku


Album zdjęć

Już wkrótce zostanie opublikowany film

 

Data publikacji: 2015-06-13 00:27:04,
Autor: Agnieszka Biedrzycka

Dzień Dziecka IVa na wesoło


Album zdjęć

1 czerwca, w Dzień Dziecka, klasa IV a  miała wyjątkowe zajęcia. Po dwóch lekcjach poszliśmy razem z wychowawczynią do „Castelli” na pizzę. Świetnie się bawiliśmy podczas czekania na zamówienia. Skakaliśmy na skakankach i „tańczyliśmy poloneza”. Na placu przed kawiarnią było naprawdę głośno i wesoło. Po zjedzeniu pizzy, poszliśmy na lody do  kawiarni w MDK. Następnie spacerowaliśmy po Parku Świętojańskim i dalej szaleliśmy, aż do utraty sił! Niestety, wtedy przyszedł czas na powrót do szkoły!

Świetnie się bawiliśmy i marzymy już o kolejnym takim dniu, bo lekcje minęły nam wyjątkowo szybko i miło.

Data publikacji: 2015-04-14 23:20:53,
Autor: Katarzyna Karkoszka

Wycieczka do Osikowej Doliny klasa II B I III B


Album zdjęć

14 kwietnia uczniowie kl. II b, wych. Joanna Drozdek i  kl.III b, wych. Katarzyna Karkoszka, wybrali się na wycieczkę, na niepowtarzalne warsztaty rękodzieła z wiórków drewna osikowego. Chętnie wysłuchali opowieści o tradycjach związanych z wykorzystaniem drewna osikowego w okolicach Koziegłów.
Wykonali piękne serca i kwiaty, które będą pamiątką i ozdobą, a nawet prezentem z okazji zbliżającego się święta Dnia Mamy i Taty.

Data publikacji: 2015-04-13 21:43:08,
Autor: Agnieszka Biedrzycka

Klasa IV a w Teatrze Wielkim w Łodzi


Album zdjęć

9 kwietnia uczniowie klasy IV a i IV c uczestniczyli w wycieczce do Teatru Wielkiego w Łodzi. Wybraliśmy się na spektakl baletowy pt. „Dziadek do Orzechów”. Jest to jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych baletów klasycznych na świecie do muzyki Piotra Czajkowskiego.

Przedstawienie opowiadało o wigilijnych przygodach dziewczynki o imieniu Klara, która dostaje w prezencie tytułowego dziadka do orzechów.

Spektakl zrobił na nas ogromne wrażenie!

Oczarowała nas muzyka P. Czajkowskiego i wspaniałe występy tancerzy. Mogliśmy podziwiać słynny Taniec Śnieżynek oraz walkę Króla Myszy. Taniec klasyczny przeplatał się z pokazami gimnastyki artystycznej. Zachwyciły nas barwne kostiumy tancerzy, piękna scenografia i muzyka P. Czajkowskiego. Na 2 godziny przenieśliśmy się w niezwykły baśniowy świat magii. Zaskoczyło nas jednak to, że podczas spektaklu nie było dialogów. Mimo to przedstawienie bardzo nam się podobało.

Dla większości z nas było to pierwsze spotkanie z baletem, ale mamy nadzieję, że nie ostatnie.

Data publikacji: 2015-01-30 23:31:20,
Autor: Aneta Pawelec

Wycieczka do Osikowej Doliny w Koziegłowach

Album zdjęć

Dnia 28 stycznia 2015 roku uczniowie klasy I a i I c wraz z wychowawcami uczestniczyły w wycieczce do Osikowej Doliny w Koziegłowach, gdzie odbyły się warsztaty artystyczne. Pierwszoklasiści mieli niepowtarzalną okazję do bliższego zapoznania się z nową dla nich techniką rękodzielniczą. Na samym początku dzieci zostały zaproszone do wysłuchania prelekcji, w czasie której został przybliżony i przedstawiony rys historyczny powstania Osikowej Doliny, legendy, a także zaprezentowany surowiec, warsztat pracy oraz szeroka gama wyrobów z drewna osikowego. Następnie uczniowie  zostali zaproszeni na stanowiska pracy, gdzie poprzez rewelacyjną zabawę, odkrywały swoje zdolności manualne i samodzielnie pod czujnym okiem animatorów wytwarzały ozdoby  (jeżyka i kwiatka), które mogły zabrać do domu. Celem tej wycieczki było zapoznanie dzieci z tradycją, z pracą na naturalnym surowcu, ale również rozwijanie zręczności manualnych. Wszystkie atrakcje jakie zostały zapewnione naszym uczniom dostarczyły im wiele radości i uśmiechu. Z pewnością udział w tych warsztatach na długo pozostanie w pamięci dzieci. Dziękujemy serdecznie rodzicom za przygotowanie dzieci do wycieczki.

Data publikacji: 2014-12-06 00:59:04,
Autor: Marek Biesiada, zdjęcia pani Monika Radziejewska

Mikołajki
w Centrum Nauki Kopernika w Warszawie

W dniu 5 grudnia 2014 roku odbyła się wycieczka do Centrum Nauki Kopernika w Warszawie. Brali w niej udział uczniowie klasy VI a, VI b, VI c pod opieką pani Mirosławy Kuliś, pani Bożeny Miądowicz, Marzeny Malickiej, pana Marka Sobczyka.

Data publikacji: 2014-11-13 11:06:53,
Autor: Aneta Pawelec

Wycieczka do Fabryki Bombek w Piotrkowie Trybunalskim

Dnia 28 października 2014 roku uczniowie klasy I a i I c udali się na wycieczkę autokarową do Fabryki Bombek w Piotrkowie Trybunalskim.

Podziwiając ogrom pracy włożony w tworzenie cudownych bombek zwiedzaliśmy kolejne hale tj.: „dmuchalnię”, gdzie szklana rurka zmieniała się w bombkę odpowiedniego kształtu, np.: szyszki, bałwanka, kuli itp. Następnie w „srebrzalni” zobaczyliśmy jak zasrebrza się szklane ozdoby za pomocą związku azotanu srebra. Potem udaliśmy się do najciekawszej sali – „dekoratorni”. Tu powstają prawdziwe dzieła. Wszystkie bombki malowane są w tradycyjny sposób, zachowując ręczny charakter wytwarzania. Praca ta wymaga niezwykłej precyzji, trudu i poświęcenia. Na końcu uczestniczyliśmy w warsztatach plastycznych polegających na własnoręcznym ozdabianiu, malowaniu bombek.

Pamiątką z pobytu w świecie szklanych ozdób były bombki z imieniem, którą dostało każde dziecko.

Wróciliśmy do domu zadowoleni, pełni wspaniałych wrażeń.

Data publikacji: 2014-10-18 08:58:59,
Autor: Kinga Pietras - klasa III A PG1

XIV pielgrzymkę Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

9 października 2014 roku uczniowie naszej szkoły (Kinga Pietras, Martyna Kmiec, Karolina Stępień, Aleksandra Gajda, Krystian Antoński,  Patryk Majak z klasy III A) pojechali wraz z pocztem sztandarowym do Częstochowy na XIV pielgrzymkę Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Opiekunem była pani Katarzyna Bajon.

Spotkanie u Tronu Matki Bożej Królowej Polski jest ważnym elementem integracji Rodziny Szkół, jak również doskonałą okazją do nawiedzenia Jasnej Góry.

Obecność przedstawicieli tak wielu szkół noszących imię Jana Pawła II jest świadectwem, że nauczanie naszego patrona i wartości, jakimi się w życiu kierował są dla nas drogowskazem, za którym podążamy.

Atmosfera była niesamowita, tak też uważają sami uczestnicy - "Były to dla nas piękne dni, pełne głębokich duchowych przeżyć. Ten czas, gdy mogliśmy stanąć ze swoimi słabościami u stóp Jasnogórskiego Tronu naszej ukochanej Matki, dał nam siłę do zmagania się z codziennością i jej problemami".

"Widok tak wielu ludzi zgromadzonych na Jasne Górze jest nie do opisania. Wszyscy uśmiechnięci, radośni, pełni entuzjazmu. To trzeba zobaczyć na własne oczy".

Czytaj więcej
Pod jasnogórskimi wałami zgromadziło się ponad 20 tysięcy osób z przeszło 500 szkół noszących imię świętego papieża Jana Pawła II.
Jasnogórski szczyt zdobiło blisko 400 sztandarów. Z całej Polski przybyli dzieci i młodzież, a także księża, rektorzy, dyrektorzy, nauczyciele, wychowawcy, katecheci, rodzice oraz władze oświatowe. W swoich sercach przynieśli całoroczny bagaż doświadczeń, trosk, zmartwień, smutków i radości. Pełni nadziei, każdy z osobistymi  intencjami, które chciał powierzyć Matce Bożej Częstochowskiej.
Punktem centralnym spotkania była uroczysta Msza św. odprawiona na jasnogórskim szczycie pod przewodnictwem arcybiskupa Celestino Migliore, Nuncjusza Apostolskiego w Polsce. Eucharystię koncelebrował biskup Henryk Tomasik, duszpasterz Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Oprawę muzyczną pielgrzymki przygotowali nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie.
O intencjach tegorocznej pielgrzymki przypomniał o. Sebastian Matecki, witając zgromadzonych: "Przybyliśmy na Jasną Górę właśnie, aby dziękować za wyniesienie na ołtarzen Jana Pawła II, a także prosić o wychowanie kolejnych pokoleń w duchu odpowiedzialności za Kościół i naszą ukochaną Ojczyznę – Polskę".
Ważnym momentem Mszy św. było dla naszej wspólnoty poświęcenie przez abp Celestino Migliore sztandaru Rodziny Szkół im. św. Jana Pawła II.
Na zakończenie Eucharystii Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II złożyła Akt Zawierzenia Matce Bożej Jasnogórskiej. Został również odczytany telegram, który zostanie wysłany do Ojca Świętego.

Data publikacji: 2014-10-02 20:19:40,
Autor: Joanna Drozdek

„Świat toruńskich pierników”

30 września 2014 r. z okazji Dnia Chłopaka uczniowie klasy II B PSP wybrali się wraz z wychowawczynią p. Joanną Drozdek do Muzeum Regionalnego im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku. To była wspaniała, pachnąca korzennymi przyprawami lekcja „Świat toruńskich pierników”. Dzieci zwiedziły wystawę, z której dowiedziały się skąd przywożono przyprawy oraz w jaki sposób wypiekano pierniki. Ciekawostką było wyjaśnienie staropolskiego słowa „pierny”, czyli „pieprzny”. To oznacza, że wśród piernikowych przypraw króluje pieprz, który nadaje ciastkom ostrego i wyrazistego smaku. Duże zainteresowanie wzbudził zrekonstruowany fragment łodzi, która służyła kiedyś kupcom do przewożenia towarów oraz wystrój sklepu, w którym dawniej sprzedawano przyprawy. Wszystkim bardzo smakowały pierniczki, którymi częstowali nas pracownicy muzeum. A potem przyszedł czas na najlepsze. Dzieci samodzielnie wyrabiały ciasto piernikowe, następnie nadawały mu odpowiedni kształt dzięki wałkom i drewnianym foremkom. Radość tworzenia uwieczniła na zdjęciach pani Alina Wilkoszewska, pracownik muzeum. Upieczone pierniki będą ozdobione na zajęciach w szkole  i zawieszone na klasowej choince.

Dopełnieniem atrakcji w tym dniu były pyszne lody oraz wspólna zabawa na placu zabaw. No i oczywiście nie zabrakło życzeń oraz prezentów dla chłopców.

Data publikacji: 2014-10-02 20:07:18,
Autor: Agnieszka Biedrzycka

Spotkanie integracyjne w klasie IV a

Niedzielne popołudnie, 28 września 2014 r., było dla uczniów klasy IV a wyjątkowe. Spędziliśmy je wraz ze swoimi rodzicami  i wychowawczynią – p. Agnieszką Biedrzycką, na spotkaniu integracyjnym nad stawami na Folwarkach.

Spotkanie było doskonałą okazją do bliższego poznania się i do wspaniałej zabawy. A działo się wiele!

Była wspólna zabawa w „czołgi”, „tańczyliśmy poloneza”, graliśmy w piłkę nożną i zbijaka! Na koniec były rodzinne rozgrywki w badmintona.

W przerwach zajadaliśmy pyszne sałatki, ciasta i „słodkie” kanapeczki przygotowane przez nasze mamy.

Pogoda dopisała, humory także, dlatego impreza była wyjątkowo udana i trudno było nam się rozstać.

W planach mamy już następne spotkanie!

Data publikacji: 2014-09-25 18:39:36,
Autor: Anna Skórka-Nowicka

Integracja, integracja, integracja …

Album zdjęć

Film

W dniu 25-09-2014 klasy pierwsze A i B udały się na zajęcia integracyjne do Wapiennik.

Uczestniczyły tam w warsztatach edukacyjno-sportowych ,,Park rozrywki”. Organizatorzy zadbali o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo każdego z uczestników. Uczniowie wzięli udział w grach terenowych: turniej paintballowcy, zabawa w sapera i łucznictwo sportowe. Na  koniec  zmagań wszyscy zasiedliśmy przy ognisku z kiełbaskami i herbata.

My już zaczęliśmy świętować Dzień Chłopca. Zobaczcie sami na fotografiach i filmie.

Organizatorami wycieczki byli nasi wychowawcy p. Anna Skorka-Nowicka i p. Marek Biesiada. Towarzyszyli nami p. Marzena Malicka, p. Joanna Szczukocka i p. Urszula Retyk oraz 2 studentów AJD

hmm szkoda , że to już historia ...

 menu
 Najważniejsze akty prawne

Najważniejsze akty prawne
i informacje



KLAUZULA INFORMACYJNA
O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
KLIKNIJ NA PLIK PDF
I PRZECZYTAJ INFORMACJĘ



Program Wychowawczo – Profilaktyczny w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1



Procedury postępowania
w sytuacjach kryzysowych w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1
w Radomsku



Program terapii logopedycznej uczniów
z zaburzeniem kinestezji artykulacyjnej w obrębie głosek dentalizowanych




 Ważne informacje

Ważne informacje



Podręczniki do religii
w roku szkolnym 2018/2019

Pobierz plik PDF



PROJEKT
EDUKACYJNY
"
DYSKRYMINACJI
MÓWIMY NIE"



PROGRAM
AKTYWNA TABLICA

">



Nowy Statut
Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1
im. Bolesława Chrobrego
w Radomsku


Plik dokumentu PDF do pobrania



KONCEPCJA FUNKCJONOWANIA
I ROZWOJU ZSG NR 1 W RADOMSKU

Plik do pobrania w formacie pdf



ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA ZDROWIA
1)
z dnia 26 sierpnia 2015 r.
w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach

Kliknij i pobierz rozporządzenie



ZASADY FUNKCJONOWANIA
DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO

Proszę o zapoznanie się z zasadami funkcjonowania dziennika elektronicznego w ZSG nr 1 w Radomsku

POBIERZ PLIK

Aktualizacja z dnia 10.07.2015



Uwaga rodzice!!!
Proszę zapoznać się z poniższymi zasadami,
na których uczeń można zostac zwolniony z zajęć Wychowania Fizycznego oraz pobrać odpowiednie formularze

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 10 czerwca 2015 r.
OPINIA o ograniczonych możliwościach uczestniczenia w zajęciach wychowania fizycznego/o braku możliwości uczestniczenia w zajęciach wychowania fizycznego

Wnioski o zwolnienie z zajęć wychowania fizycznego w roku szkolnym 2015/2016




 Organizacja roku szkolnego

Organizacja roku szkolnego 2017/2018



Podręcznik do języka angielskiego do kl. 0 pt. „I love Boo”- wydawnictwo MAC. Edukacja poziom B.



Kalendarz
na rok szkolny

Spotkania
z rodzicami

Terminy egzaminów

Dni wolne od zajęć dydaktycznych



PLAN LEKCJI


Obowiązuje
od 12.02.2018 r.



Dzwonki na lekcje
i przerwy

Kliknij




 Organizacja roku szkolnego

Testy z historii

Kliknij na ten link
TESTY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO
Z HISTORII

Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich gimnazjum została stworzona dla was strona internetowa z testami z historii, na której możecie ćwiczyć swoje umiejętności, a także sprawdzić jakiej wiedzy jeszcze wam brakuje do zaliczenia sprawdzianów z historii.
Kliknij na ten link
TESTY Z HISTORII

   

Autor strony internetowej: Marek Biesiada