XI OTWARTY KONKURS KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK BOŻONARODZENIOWYCH KONKURS PLASTYCZNY "ANIOŁOWIE Z NIEBA SPŁYNĘLI" KATEGORIA 6-9 LAT
W kategorii 6 -9 lat miejsca pierwszego nie przyznano
Miejsca II ex aequo otrzymali
• Maja Tatara- lat 9, PSP nr 9 w Radomsku
• Magdalena Kierasińska – lat 9, PSP nr 7 w Radomsku
• Oliwia Stobiecka - lat 6, Przedszkole w Nowej Brzeźnicy
• Amelia Falana – lat 8, PSP im. H. Sienkiewicza w Żytnie
• Amelia Zatoń – lat 8, Parafia Św. Stanisława BM w Pławnie
Czytaj więcej
Miejsca III ex aequo otrzymali :
• Igor Mielczarek – lat 8, PSP nr 3 w Radomsku
• Natalia Ślusarczyk - Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Popowie
W kategorii 6-9 lat wyróżnienia otrzymali:
• Maja Janus– lat 9, PSP Kobiele Wlk.
• Wikoria Śliskowska – lat 9, Zespół Szkolno Przedszkolny w Stobiecku Szlacheckim
• Kasia Mariankowska, lat 6, GOK w Gidlach
• Klaudia Kabała lat 9 ze SP w Silniczce
• Aleksandra Broniszewska- lat 6, Przedszkole w Nowej Brzeźnicy
KATEGORIA 10-12 LAT
W kategorii 10- 12 lat miejsce I ex aequo otrzymały:
• Maria Markiewicz – 12 lat, GOK w Gidlach
• Julia Bojur – Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Popowie
W kategorii 10- 12 lat miejsce II ex aequo otrzymali:
• Katarzyna Utratny - lat 10, PSP im. H. Sienkiewicz w Żytnie
• Julia Walaszczyk – lat 11, Studio Wokalne przy MDK w Radomsku
• Miłosz Nawrocki – lat 11, Studio Wokalne przy MDK w Radomsku
W kategorii 10- 12 lat III miejsce ex aequo otrzymały:
• Alicja Soczyńska – lat 11, PSP nr 5 w Radomsku
• Alina Chybalska - lat 12, ZSG nr 1 w Radomsku
W kategorii 10- 12 lat wyróżnienia otrzymali:
• Aleksandra Ziemba – lat 11, PSP Kobiele Wlk.
• Michał Makowski – lat 11, Studio Wokalne przy MDK w Radomsku
KATEGORIA 13 -15 LAT
W kategorii 13- 15 lat miejsce I ex aequo otrzymali:
• Konrad Derlatka – lat 13, PG Kobiele Wlk.
• Karolina Derwisz – lat 13, PG nr 3 w Radomsku
W kategorii 13- 15 lat miejsce II ex aequo otrzymali:
• Adrianna Moroń – lat 15, Parafia Św. Stanisława BM w Pławnie
• Katarzyna Błaszczyk – 14 lat, GP im. K.I. Gałczyńskiego w Żytnie
W kategorii 13- 15 lat miejsce III ex aequo otrzymali:
• Anna Chybalska – lat 14, Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Częstochowie
• Paula Mordalska – lat 14, PG nr 1 im. Jana Pawła II w Zawadach,
W kategorii 13 – 15 lat wyróżnienia otrzymali:
• Anna Maj, lat 13, Zespół Szkół w Rzerzęczycach
• Weronika Szczepaniak – lat 15, PG nr 1 im. Jana Pawła II w Zawadach
• Inga Kucharska – lat 13, PG nr 1 im. Jana Pawła II w Zawadach
KATEGORIA „OPEN” - ZESPOŁY
W kategorii zespoły miejsce I ex aequo otrzymał:
• ZESPÓŁ RODZINNY z Chełma: Oskar Wojarski, lat 12; Wiktor Wojarski, lat 11
• Duet z PG nr 3 w Radomsku: Karolina Derwisz i Dominika Smyła
Miejsce II ex aequo otrzymał:
• Zespół wokalno – instrumentalny „Iskra”z Żarek
• Zespół „Nastrój” - II LO im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku
Miejsce III otrzymał:
• CHÓREK DZIECIĘCY SZKOLNO – PARAFIALNY - Szkoła Podstawowa w ZSP w Gomunicach
W kategorii zespoły wyróżnienia otrzymali:
• LAMBERCIAKI - scholka liturgiczna przy parafii świętego Lamberta Biskupa Męczennika w Radomsku
• TĘCZOWE NUTKI – Miejski Dom Kultury w Radomsku
• IMPRESJA – Miejski Dom Kultury w Radomsku
|