Menu górne

Imieniny  W marcu odbędą się:  Imieniny 

Wywiadówki/konsultacje - 1 marca * Rekolekcje wielkopostne - marzec * Wiosenna przerwa świąteczna - 29 marca-3 kwietnia

menu

Menu główne

 menu
 Najważniejsze imprezy szkolne

Najważniejsze
imprezy szkolne



Festiwal
Hej Panie Jezu 2017
Wyniki

Fotografie

Filmy



Międzygimnazjalny
Konkurs Literacki
 Jan Paweł II-Papież
Wszech Czasów



Moda na dobre maniery

Konkurs organizowany
przez szkolną bibliotekę
dla klas V PSP1
i klas I PG1

Kliknij i przeczytaj




 Media szkolne

Media szkolne



Nasze filmy na YOUTUBE



Gazetka Jedyneczka






 Współpraca z instytucjami lokalnymi i krajowymi

Współpraca z instytucjami lokalnymi i krajowymi



PROMOCJA ZDROWEGO
STYLU ŻYCIA



Fundacja
Dziewczynka z Zapałkami



Współpraca
ze środowiskiem lokalnym




menu

Ważne rocznice
i międzynarodowe dni


Najważniejsze linki zewnętrzne

Najważniejsze linki zewnętrzne



Biuletyn
Informacji Publicznej




Stowarzyszenie
Teatr Źródło



ZNOSIMY BARIERY
OTWIERAMY
DRZWI KARIERY



Program Comenius

Współpraca z Lincoln

Cooperation with Lincoln

Family Matters



OFICJALNA
STRONA MIASTA




 Nowa strona 1

Licznik odwiedzin

Odwiedziło naszą stronę

9563

osób

 Imprezy szkolne

Imprezy pozaszkolne
w roku szkolnym 2014/2015


Data publikacji: 2015-06-27 20:42:22,
Autor: Milena Dobielska

Kot w butach - gościem Przedszkola Specjalnego

Album zdjęć

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie klasy IIIa , należący do kółka recytatorskiego udali się na spotkanie integracyjne do pobliskiego Przedszkola Specjalnego. 24 czerwca zaprezentowali przed niezwykłą widownią spektakl pt. "Kot w butach" oparty na tekście Jana Brzechwy. Dowcip i żart językowy historii o niecodziennej przyjaźni Janka i kota, barwne stroje oraz warsztat aktorski naszych uczniów: Malwiny Iciek, Oli Saj, Ali Piotrowskiej, Zuzi Rapczewskiej, Kasi Marcinkowskiej, Wojtka Nowaka, Kuby Klimczyka i Grzesia Kaczmarczyka zostały nagrodzone gromkimi brawami i radosnym śmiechem podopiecznych przedszkola.

Przedstawienie pokazano również w szkole przed widownią złożoną z wychowawców i uczniów klas nauczania zintegrowanego i zerówki.

Opiekunami utalentowanych aktorów były panie: E. Duda-Fajkowska i M. Dobielska, oprawę myzyczną przygotował pan A. Chybalski, a nagłośnieniem zajął się pan M. Eksterowicz.

Data publikacji: 2015-06-17 23:48:03,
Autor: Katarzyna Karkoszka

Występ dla rodzin zastępczych
17.06.2015r. kl.III b

Klasa III b  z przedstawieniem „Poplątane Bajki” przygotowana przez wychowawczynię  Katarzynę Karkoszkę i zespół taneczny z klas pierwszych uświetniły swoim występem uroczystość która miała miejsce 17.06.2015 r. w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 1 w Radomsku.
http://radomsko.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/zabawki-zbieraja-sie-do-pomocy-final-akcji-w-zsg-1-w,3424125,artgal,16029991,t,id,tm,zid.html

Data publikacji: 2015-06-17 23:05:34,
Autor: Elżbieta Duda-Fajkowska

CZYTAM RÓŻEWICZA


Album zdjęć

Uczniowie klasy IIB i IIIC Publicznego Gimnazjum nr  1 wraz z nauczycielem p. Elżbietą Dudą-Fajkowską wzięli udział w akcji „Czytam Różewicza”. To plenerowe spotkanie promujące twórczość radomszczańskiego poety odbyło się 11 czerwca 2015 r., zostało zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Urząd Miasta Radomsko.

Miłosz Nowakowski (kl. IIIC) i p. Elżbieta Duda-Fajkowska przedstawili ciekawą  interpretację utworów Tadeusza Różewicza.

Uczestnicy spotkania otrzymali pamiątkowe koszulki oraz książki. Zdjęcia wykonali Ola Firek (IIIC) i Mariusz Nowiński (IIB).

Data publikacji: 2015-04-24 23:11:00,
Autor: Fotografie wykonały: pani Monika Radziejewska i Martyna Grobelniak (klasa I B PG1), film nagrała Maja Grobelniak (klasa I B PG1)

23 Kwietnia
Obchodzimy Światowy Dzień Książki‎


Album zdjęć


Film

Z tej okazji 24 kwietnia nauczyciele i uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radomsku zaprosili aktorów Szkolnego Teatru „Źródło”, którzy  pod opieką pani Danuty Zawadzkiej zaprezentowali spektakl pt. „Moc teatru”. Podczas niego zostały zaprezentowane fragmenty polskich dzieł literackich , które dotychczas wykonał  Teatr „Źródło”.  

Data publikacji: 2015-03-01 14:12:22,
Autor: Marek Biesiada

"Do winy się nie poczuwam..."

Album zdjęć

Film

28 lutego 2015 roku, w przeddzień Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, aktorzy Teatru Źródło zaprezentowali w MDK Radomsku spektakl "Do winy się nie poczuwam..."

"Do winy się nie poczuwam..." to dramat opowiadający o Konspiracyjnym Wojsku Polskim od momentu zawiązania po proces dowództwa KWP w Łodzi. Sztuka powstała na podstawie autorskiego scenariusza prezes Stowarzyszenia, Danuty Zawadzkiej, oparta została na materiałach historycznych udostępnionych przez Łódzki Oddział IPN. Dwugodzinny spektakl, ukazujący życie organizacji, odbicie więźniów z aresztu w Radomsku, proces siedemnastu i proces dowództwa KWP.

W przedsięwzięciu wzięło udział około 50 aktorów, którzy w większości są uczniami Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 1 w Radomsku.

"Do winy się nie poczuwam..." to spektakl o czasach, kiedy honor staje się jedyną bronią w walce z komunizmem. To dzieło o losach Konspiracyjnego Wojska Polskiego i jego założyciela kapitana Stanisława Sojczyńskiego „Warszyca”, o bohaterach, którzy poświęcili życie ojczyźnie.

Data publikacji: 2015-01-06 20:57:24,
Autor: Zdjęcia wykonała pani Monika Radziejewska

Pastorałka

w Kościele NMP Królowej Polski

6 stycznia 2015 r.

Album zdjęć

Data publikacji: 2014-12-19 16:02:36,
Autor: Marek Biesiada, zdjęcia pani Monika Radziejewska oraz Maja Grobelniak

Jasełka szkolne w Kościele
Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski


Album zdjęć


Filmy

19 grudnia 2014 roku w Kościele Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Radomsku odbyły się Jasełka Szkolne. Spektakl przedstawiający narodzenie Jezusa Chrystusa zaprezentowali uczniowie klasy VI a. Uczniów przygotowała pani Katarzyna Bajon, natomiast oprawę muzyczną opracował i zrealizował pan Arkadiusz Chybalski.

Data publikacji: 2014-12-16 14:00:21,
Autor: Marek Biesiada

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY


Album zdjęć


Film

14 grudnia 2014 roku w niedzielę na placu przed kościołem pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Radomsku miał miejsce Kiermasz Bożonarodzeniowy. Został on zorganizowany przez Radę Rodziców Zespołu Szkolno-Gimnazjalnym nr 1 w Radomsku. Na kiermaszu sprzedawano ozdoby bożonarodzeniowe tj. małe choinki, bombki, kartki świąteczne oraz ciasta, ciasteczka, które cieszyły się największym powodzeniem. Wszystkie rzeczy wystawione na kiermaszu zostały przygotowane oraz wykonane przez uczniów i rodziców Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 1. Ozdoby były wykonywane przez uczniów podczas zajęć technicznych, plastyki oraz lekcji nauczania początkowego pod nadzorem następujących nauczycieli: Barbara Eksterowicz, Małgorzata Siarka, Anna Kaliszyk, Aneta Pawelec, Jolanta Ślęzak.

Całkowity dochód z Kiermaszu przeznaczony będzie na budowę placu zabaw dla dzieci przy ZSG1.

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 1 w Radomsku dziękuje Radzie Rodziców za zorganizowanie i przeprowadzenie Kiermaszu Bożonarodzeniowego. Szczególne podziękowania należą się: panu Łukaszowi Berlance, panu Januszowi Kucharskiemu, pani Anecie Kucharskiej, panu Markowi Kostrzewie, pani Elżbiecie Saj, panu Michałowi Zatoniowi, pani Marii Zatoń, pani Małgorzacie Kipigroch, pani Katarzynie Matusiak.

Data publikacji: 2014-12-12 22:23:54,
Autor: Anna Huber

Każdy może być Mikołajem!

Wszystkie dzieci kochają świętego Mikołaja, który wprawia je  w radosny nastrój samym  swoim pojawieniem. Właśnie dlatego uczniowie IIIA naszego gimnazjum postanowili, że w tym roku zrezygnują z obdarowania siebie nawzajem i w ramach mikołajek sami staną się Mikołajami, organizując akcję charytatywną „Każdy może być Mikołajem” pod opieką wychowawcy pani Anny Huber.

Za zgodą dyrekcji  ZSG nr1 i przy wsparciu dyrekcji Szpitala Powiatowego w ramach tej akcji 8.12.2014 r. młodzież przekazała na rzecz oddziału dziecięcego zakupione przez siebie zabawki, które będą umilały chorym dzieciom czas pobytu w szpitalu.

Podczas tej wyjątkowej wizyty przebywające na oddziale dzieci wraz z rodzicami miały okazję obejrzeć przedstawienie „Warsztat Mikołaja” przygotowane przez siedmioro uczniów klasy IIIa szkoły podstawowej pod kierunkiem pani Elżbiety Dudy - Fajkowskiej i pani Mileny Dobielskiej.

Spotkanie z Mikołajem zakończyło się wspólną zabawą przy muzyce. Rozpromienione twarze i radosny śmiech podopiecznych szpitala były dla organizatorów akcji najcenniejszą nagrodą.

Data publikacji: 2014-12-08 21:49:29,
Autor: Aleksandra Gajda, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

Mikołaj z Jedynki
w Przedszkolu Specjalnym w Radomsku

W dniu 08.12.2014r. uczniowie naszej szkoły odwiedzili, jak co roku, Przedszkole Specjalne w Radomsku. Dzieci z naszej szkoły zebrały zabawki specjalnie dla przedszkolaków. Mikołaj, w którego wcielił się Dominik Włodarczyk z klasy III C, rozdawał paczki. Wychowankowie przedszkola cieszyli się na widok Mikołaja oraz Śnieżynek. Po rozdaniu niespodzianek, nadszedł czas na zabawę, tańczyliśmy, śpiewaliśmy oraz bawiliśmy się w niedźwiedzia.
Największą radość sprawiło nam szczęście dzieciaków oraz ich uśmiechy. Wychowawcy również byli zadowoleni z naszej pracy i mają nadzieje na kontynuowanie tej tradycji.

Data publikacji: 2014-12-01 16:58:09,
Autor: Aleksandra Gajda

Rozstrzygnięcie konkursu
na dekorację andrzejkową

I miejsce w konkursie na dekoracje andrzejkową klas zdobyli uczniowie z I B (wychowawca pan Marek Biesiada). Nagrodą dla zwycięzców są 2 dni zwalniające z odpowiedzi ustnej i pisania niezapowiedzianych kartkówek.
Jednakże samorząd uczniowski wraz z opiekunem p. Małgorzatą Rudzką miał problem z wybraniem najładniejszej klasy. Po długich rozmowach doszli do wniosku iż klasy VI C; I A; II A; II C; III A; III B oraz III C otrzymają wyróżnienie.
Wszystkim uczestnikom zabawy gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zabawach.

Data publikacji: 2014-11-24 10:30:27,
Autor: Elżbieta Duda-Fajkowska

Festiwal Puls Literatury

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku zaprosiła 14 listopada 2014 r. do udziału w Festiwalu Puls Literatury. Uczniowie klasy IIa PSP nr 1 wraz z wychowawcą p. Małgorzatą Litwińską oraz nauczycielem bibliotekarzem p. Elżbietą Dudą-Fajkowską uczestniczyli w spotkaniu z AGNIESZKĄ FRĄCZEK, autorką wierszy i opowiadań dla dzieci. Podczas imprezy czytelniczej pisarka polowała wraz z dziećmi na „byki”… oczywiście językowe. Poszukiwania okazały się bardzo udane i wierzymy, że odtąd będziemy już tylko zakładać spodnie (a nie ubierać) lub np. na płocie będzie coś napisane (a nie będzie coś pisać) .
Dzieci miały również możliwość zakupienia książek naszego gościa oraz otrzymania autografu. Dziękujemy organizatorom za mile spędzony czas, a uczniów zapraszamy do szkolnej biblioteki  po książki Agnieszki Frączek.

Data publikacji: 2014-11-11 12:50:06,
Autor: Marek Biesiada, zdjęcia wykonała pani Monika Radziejewska

Pan Tadeusz na Święto Niepodległości w Radomsku

Bardzo dziękujemy pani Monice Radziejewskiej mamie Jakuba, ucznia klasy VI a PSP nr 1 za wykonanie dla Teatru Źródło zdjęć i udostępnienie ich na stronie internetowej Jedynki.

Edukacyjny Pan Tadeusz

Piękne szlachcianki, sarmaci z krwi i kości, sielskie krajobrazy… a wśród tego wszystkiego ciekawy świata młodzieniec i jego zalotnice…

W dniu 10 listopada 2014 roku w Miejskim Domu Kultury w Radomsku Miejski Teatr Źródło przedstawił spektakl pt. „Pan Tadeusz”. W spektaklu wzięli udział uczniowie ze Szkolnego Teatru Źródło i Szkolnego Teatru Źródełko.

Spektakl został wystawiony w ramach 180 rocznicy ukończenia poematu przez naszego Wieszcza Narodowego Adama Mickiewicza oraz obchodów Święta Niepodległości.

Czytaj więcej
Dzieło Mickiewicza, choć pisane w Paryżu na emigracji, uchodzi za kwintesencję polskości. Dawało nadzieję na odzyskanie niepodległości, zapalało do walki z zaborcą i jednoczyło Polaków, żyjących w trudnych czasach. Dla współczesnych obywateli Rzeczypospolitej jest symbolem polskości, pamięcią trudnej historii, zbiorem obyczajów szlacheckich i skarbnicą opisów polskich krajobrazów, które nie mają sobie równych. Nie da się zaprzeczyć, że dzieło posiada ponadto niezrównane walory literackie i napawa dumą każdego Polaka.

Przedstawienie wystawione 10 listopada 2014 roku w Miejskim Domu Kultury w Radomsku przez aktorów kierowanych przez panią Danutę Zawadzką jest także zapowiedzią pokrewnego projektu dotyczącego niezwykłej lekcji literatury i historii pt. „Edukacyjny Pan Tadeusz”, który Stowarzyszenie Miejski Teatr Źródło realizować będzie jeszcze w obecnym roku szkolnym. Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt:  http://teatr-zrodlo.pl/.

Data publikacji: 2014-11-03 15:53:28,
Autor: Marek Biesiada, zdjęcia pani Monika Radziejewska

Spotkanie uczniów Jedynki z Otylią Jędrzejczak

To była prawdziwa gratka dla miłośników sportu. 3 listopada o godzinie 11.00 na krytej pływalni MOSiR odbyło się spotkanie uczniów radomszczańskich szkół z Otylią Jędrzejczak – mistrzynią olimpijską, mistrzynią świata, mistrzynią Europy, trzykrotną rekordzistką świata, rekordzistką Europy w pływaniu. W spotkaniu z mistrzynią brali udział uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1: Jakub Radziejewski, Marcin Węgrzyński i Mateusz Firek oraz nauczyciel wychowania fizycznego pan Arkadiusz Chybalski. Otylia Jędrzejczak podczas swojej wizyty w Radomsku obserwowała wyścigi pływackich sztafet w kat. klas I-II i IV-VI. Po zawodach wręczyła uczestnikom zawodów pamiątkowe medale.

Bardzo dziękujemy pani Monice Radziejewskiej, mamie Jakuba Radziejewskiego (klasa VI a PSP1) za wykonanie i wysłanie zdjęć ze spotkania z Otylią Jędrzejaczk.

Marek Biesiada, administrator szkolnej strony internetowej.

Data publikacji: 2014-10-20 21:08:21,
Autor: Marek Biesiada

Ziemia radomszczańska w latach I wojny światowej

Jakie wydarzenia miały miejsce podczas I wojny światowej w Radomsku? Jakie osoby w tych trudnych dla naszego miasta czasach najbardziej wyróżniały się? Jakie wojska okupowały Radomsko przed wybuchem i w tracie trwania I wojny światowej? Jakie miejsca w Radomsku upamiętniają wydarzenia z lat 1914-1918? Takie pytania były zadawane przez panią Agnieszkę Podolską podczas spotkania z gimnazjalistami radomszczańskich szkół jakie miało miejsce 20 października 2014 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Radomsku. Pani Agnieszka – zastępca prezesa radomszczańskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Historycznego poprowadziła z uczniami zajęcia, w których wykorzystała zdjęcia Radomska z lat 1914-1918 oraz wybrane fragmenty książki Dzienniki (1914-1915), Stanisława Oczkowskiego. Dzięki pracy z tekstem oraz analizy wybranych fotografii młodzież poznała nie znane dotychczas dla siebie fakty historyczne związane z naszym miastem.

W zajęciach aktywny udział wzięli uczniowie klasy III A PG1: Aleksandra Gajda, Kinga Pietras, Natalia Lewandowska, Jakub Kowalczyk, Patryk Majak, Bartłomiej Saternus, którzy byli pod opieką pana Marka Biesiady. Pod koniec spotkania gimnazjaliści brali udział w losowaniu książki Stanisława Oczkowskiego, Dzienniki (1914-1915). Szczęśliwą osobą, która wylosował książkę była Natalka Lewandowska. Gratulujemy.

Data publikacji: 2014-09-27 22:24:24,
Autor: Artykuł pochodzi ze strony http://radomsko.naszemiasto.pl

Jubileusz 15-lecia Teatru Źródło

Album zdjęć

Film z 15-lecia

Film Karoliny Kuleszy o Teatrze Źródło

Źródło rozpoczęło działalność 1 września 1999 r., gdy w Radomsku w budynku przy ulicy Piastowskiej 17 powstała nowa szkoła – Publiczne Gimnazjum nr 1. Wtedy właśnie podczas inauguracji nowego roku szkolnego została wystawiona scenografia do spektaklu, którą była fontanna czyli "źródło wiedzy". Dopiero po trzech latach, gdy teatr zyskał nazwę, jego twórczyni pani Danuta Zawadzka przypomniała sobie symboliczne źródełko. Po kilku miesiącach działalności z okazji otwarcia pracowni polonistycznej stylizowanej na XIX w. powstała adaptacja "Pana Tadeusza". Teatr zaczął brać udział w życiu szkoły.

Czytaj więcej
W 2000 r. z okazji wybrania św. Jadwigi Królowej na patronkę Radomska Teatr wystawił sztukę "Święty wybór" i od tej pory stale towarzyszy Radomsku w ważnych momentach jego historii. Od 2003 r. wystawia "Misterium Życia i Śmierci Jezusa z Nazaretu”.

Źródło rosło ze swoimi twórcami, przybierając różne formy: Szkolny Teatr Źródło i Źródełko. Od 2009 roku postało Stowarzyszenie Teatr Źródło.

Teatr współpracował też z OSP w historycznym budynku Kinemy, a w kolejnych latach jego działania poszerzyły się o cykliczne akcje, m. in. Salon Cool-tury, Ferie za free, telewizję internetową i warsztaty teatralne.

W ciągu 15 lat przez Źródło "przewinęło się" niemalże 600 osób. Pierwszy skład to głównie uczniowie kl. I b gimnazjum i osoby z rocznika 1986. Obecnie aktorami teatru są zarówno absolwenci oraz obecni uczniowie PG1.

Teatr Źródło odtwarza adaptacje dzieł klasyków takich jak Mickiewicz, Reymont, Sienkiewicz, Wyspiański i utworów Karola Wojtyły oraz tworzy własne sztuki. Do nich należały: „Do winy się nie poczuwam”, „Misterium życia i śmierci Jezusa z Nazaretu”, „Krzyż i korona-rzecz o świętości”.

Źródło ma na swoim koncie 30 premier i nie ogranicza swojej działalności do Radomska. Aktorzy nieraz występowali m. in. w Warszawie (Teatr Polski, Sala Kolumnowa Sejmu RP), we Wrocławiu, w Częstochowie, Olkuszu, Sieradzu czy Łodzi.


Choć Teatr Źródło jest zespołem amatorskim, wychował już profesjonalnych aktorów. Katarzyna Zawadzka i Jarosław Szczygłowski to zawodowi aktorzy z dyplomem zdobytym w Krakowie. W pierwszym składzie znalazł się też Tomasz Chrząszcz, którego dziś można zobaczyć w telewizyjnych serialach. Świeżo upieczonym absolwentem produkcji filmowej jest Michał Kowalczyk.

Data publikacji: 2014-09-19 20:04:51,
Autor: zsg1.radomsko.pl

INAUGURACJA SEZONU ARTYSTYCZNEGO 2014/2015
W MIEJSKIM DOMU KULTURY

Inauguracja sezonu artystycznego w Miejskim Domu Kultury w Radomsku rozpoczęła się 14 września 2014 roku. W tym dniu miał miejsce także JUBILEUSZ 20-LECIA ZESPOŁU TAŃCA NOWOCZESNEGO EXTASA, który od początku jego istnienia był prowadzony przez panią Anetę Bus. W skład Extasy wchodzą tylko dziewczyny, które w dniu inauguracji sezonu artystycznego przedstawiły bardzo ładne i ciekawe układy taneczne.

Fragment filmu

W zajęciach pani Anety uczestniczą również uczennice oraz absolwentki Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II. Są nimi: Karolina Stępień, Kinga Pietras, Wiktoria Sztangtreciak, Oliwia Sztangreciak, Marta Rychlewicz.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu filmu przedstawiającego jeden z występów tanecznych Extasy.

Data publikacji: 2014-09-05 22:29:55,
Autor: Elżbieta Duda-Fajkowska

75. rocznica
wybuchu II wojny światowej

1 września 2014 r. , w 75. rocznicę wybuchu II wojny światowej, w Kolegiacie p.w. Św. Lamberta odbyła się msza św. w intencji wszystkich poległych w obronie Ojczyzny. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z kl. III A: Aleksandra Gajda, Patryk Majak, Karolina Weronika Stępień.

 menu
 Najważniejsze akty prawne

Najważniejsze akty prawne
i informacje



KLAUZULA INFORMACYJNA
O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
KLIKNIJ NA PLIK PDF
I PRZECZYTAJ INFORMACJĘ



Program Wychowawczo – Profilaktyczny w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1



Procedury postępowania
w sytuacjach kryzysowych w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1
w Radomsku



Program terapii logopedycznej uczniów
z zaburzeniem kinestezji artykulacyjnej w obrębie głosek dentalizowanych




 Ważne informacje

Ważne informacje



Podręczniki do religii
w roku szkolnym 2018/2019

Pobierz plik PDF



PROJEKT
EDUKACYJNY
"
DYSKRYMINACJI
MÓWIMY NIE"



PROGRAM
AKTYWNA TABLICA

">



Nowy Statut
Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1
im. Bolesława Chrobrego
w Radomsku


Plik dokumentu PDF do pobrania



KONCEPCJA FUNKCJONOWANIA
I ROZWOJU ZSG NR 1 W RADOMSKU

Plik do pobrania w formacie pdf



ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA ZDROWIA
1)
z dnia 26 sierpnia 2015 r.
w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach

Kliknij i pobierz rozporządzenie



ZASADY FUNKCJONOWANIA
DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO

Proszę o zapoznanie się z zasadami funkcjonowania dziennika elektronicznego w ZSG nr 1 w Radomsku

POBIERZ PLIK

Aktualizacja z dnia 10.07.2015



Uwaga rodzice!!!
Proszę zapoznać się z poniższymi zasadami,
na których uczeń można zostac zwolniony z zajęć Wychowania Fizycznego oraz pobrać odpowiednie formularze

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 10 czerwca 2015 r.
OPINIA o ograniczonych możliwościach uczestniczenia w zajęciach wychowania fizycznego/o braku możliwości uczestniczenia w zajęciach wychowania fizycznego

Wnioski o zwolnienie z zajęć wychowania fizycznego w roku szkolnym 2015/2016




 Organizacja roku szkolnego

Organizacja roku szkolnego 2017/2018



Podręcznik do języka angielskiego do kl. 0 pt. „I love Boo”- wydawnictwo MAC. Edukacja poziom B.



Kalendarz
na rok szkolny

Spotkania
z rodzicami

Terminy egzaminów

Dni wolne od zajęć dydaktycznych



PLAN LEKCJI


Obowiązuje
od 12.02.2018 r.



Dzwonki na lekcje
i przerwy

Kliknij




 Organizacja roku szkolnego

Testy z historii

Kliknij na ten link
TESTY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO
Z HISTORII

Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich gimnazjum została stworzona dla was strona internetowa z testami z historii, na której możecie ćwiczyć swoje umiejętności, a także sprawdzić jakiej wiedzy jeszcze wam brakuje do zaliczenia sprawdzianów z historii.
Kliknij na ten link
TESTY Z HISTORII

   

Autor strony internetowej: Marek Biesiada