Spotkanie czytelnicze

Spotkanie w miłej i przyjaznej atmosferze… Dnia 14.06.2023r. miało miejsce w świetlicy spotkanie czytelnicze pt. Rady nie od parady także na radosne i bezpieczne wakacje. Przybyli nań uczniowie klasy 3b wraz z wychowawczynią. Obecni na nim nauczyciele, tj. Jolanta Bukowska, Elżbieta Duda-Fajkowska, Wioletta Turek wraz z Wiolettą Ruszkiewicz czytali uczniom wiersze z morałem, przestrogami oraz znanymi i lubianymi przysłowiami. Potem dzieci je głośno, zgodnym chórem powtarzały i brały sobie do serca. Następnie wszyscy przypomnieliśmy i utrwaliliśmy sobie 30 zasad bezpiecznych wakacji. W nagrodę za wzorowe zachowanie oraz aktywny udział w spotkaniu, dzieci otrzymały lizaki i radosne, marząc o wspaniałych wakacjach, udały się do klasy.