Pierwszy dzień lata oddziału przedszkolnego

Pierwszy Dzień Lata uczniowie z oddziału przedszkolnego powitali zabawą i piosenką. Dzieci wysłuchały także głośnego czytania wiersza „ Lato” w wykonaniu wychowawcy i obejrzały ilustrację, dzięki której miały rozszyfrować „Za co lubią lato?”. Dzień był upalny, pełen wrażeń lecz uczniowie chętnie zaśpiewali piosenkę, którą poznali dwa tygodnie temu na szkolnych zajęciach edukacyjnych. Dzieci wiedzą, że lato to wspaniały czas jednak trzeba pamiętać o bezpieczeństwie więc poznawały i utrwalały na zajęciach (dzięki wierszom, filmikom edukacyjnym i treściom przekazywanym przez wychowawcę) – od początku tygodnia – zasady bezpiecznego spędzania nadchodzących wakacji. Bezpiecznych i pięknych wakacji dla wszystkich Uczniów, ich Rodziców oraz wszystkich Pracowników szkoły! …życzą najmłodsi uczniowie i wychowawca Bożena Nowak.