Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

W dniu 29 lutego w naszej szkole odbyła się faza grupowa Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W naszej grupie brały udział zawodniczki z PSP Przedbórz, PSP Gomunice oraz reprezentantki naszej szkoły. Na zawody nie stawiła się drużyna z Dobryszyc.  Mecze rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”. I miejsce zajęły dziewczęta z Przedborza, II miejsce PSP 1 i III miejsce PSP Gomunice.
Dziękujemy naszym dziewczętom za godne reprezentowanie barw szkoły. W zawodach brały udział:
Emilia Samek, Oliwia Mazur, Nikola Mielczarek, Paulina Ambrozik, Sylwia Szwed, Ada Pawełoszek, Emilia Wrońska, Patrycja Idziak, Dominika Ludwin, Ola Saj, Kasia Marcinkowska i Nikola Garczyńska. Opiekunem drużyny był Dariusz Waloch.