I miejsce dziewcząt i II miejsce chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Pływaniu Drużynowym w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

W dniu 26 listopada odbyły się zawody powiatowe w pływaniu. Zawodnicy płynęli sztafetę na dystansie 6 x 50m stylem dowolnym a potem rywalizowali indywidualnie na dystansach 50 metrowych we wszystkich stylach.
Dziewczęta z naszej szkoły popłynęły bardzo dobrze i zajęły I miejsce przed PSP 7 i PSP 4. Indywidualnie wygrały rywalizację
w stylu dowolnym – Dominika Ludwin 40,79 s, w stylu klasycznym – Joanna Więcek 49,67 s i w stylu motylkowym – Olga Gaik 51,26 s. W zawodach uczestniczyły jeszcze: Julia Gładka w stylu dowolnym 50,63 s, Zuzanna Witaszczyk w stylu klasycznym 1,06,19 s i Zuzanna Śliwowska w stylu grzbietowym 1,09,59 s.  Zajmując I miejsce uzyskały awans do Półfinałów Województwa Łódzkiego, które odbędą się na naszym basenie w dniu 4 grudnia 2018 r.
Chłopcy zajęli II miejsce za PSP 6. Za nami uplasowały się: PSP 4, PSP 9, PSP 2 i PSP 7. Indywidualnie wygraliśmy rywalizację w stylu dowolnym – Mateusz Firek 33,71 s, II miejsce w stylu grzbietowym zajął Kacper Szcześniak 44,81 s, II miejsce w stylu klasycznym – Maksym Gwadera 47,66 s. W zawodach płynęli jeszcze Kamil Wieczorek w stylu dowolnym 36,12 s, Bartosz Kubasiak w stylu grzbietowym 49,88 s i Julian Matusiak. Na rezerwie byli Szymon Gołuchowski i Bartosz Jurczyk.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i  życzymy powodzenia dziewczętom w półfinałach wojewódzkich.
Opiekun drużyny – Dariusz Waloch.