Mamy certyfikat Code Week!!

W październiku uczniowie klas 0-III włączyli się w obchody Europejskiego Tygodnia Kodowania Code Week. Dzieci rozwiązywały zadania na macie do kodowania oraz na wirtualnej macie, programowały trasy dla robotów, tworzyły rysunki na podstawie specjalnych szyfrów. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w zajęcia nasza szkoła otrzymała europejski certyfikat. Pan dyrektor M. Biesiada wręczył certyfikaty najbardziej aktywnym klasom: IIIb oraz IIb. Wszyscy uczestnicy Code Week otrzymali słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców PSP 1. Organizatorki akcji p. A. Nowicka-Grzęda, p. E. Duda-Fajkowska, p. B. Wieloch już dziś zachęcają do udziału w przyszłorocznym tygodniu kodowania. Liczymy, że do akcji przystąpią także starsi i jeszcze starsi uczniowie oraz nauczyciele.