WAŻNY  GOŚĆ   w   MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ   w  RADOMSKU

Dnia 18 czerwca 2019 roku uczniowie oddziału przedszkolnego udały do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku celem spotkania  z panią Renatą Piątkowską – laureatką wielu nagród literackich.  Jest to autorka ponad 40 książek dla dzieci.  Jest cenioną postacią. Napisała między innymi: „Opowiadania dla przedszkolaków”,” „Dziadek na huśtawce”, „Opowiadania do chichotania”. Dzieci ucieszyły się ze spotkania. Chętnie wysłuchały głośnego czytania fragmentu jednego  z opowiadań oraz kilku ciekawostek o zwierzętach. Niektórzy uczniowie zakupili  dla siebie książki autorstwa  pani Renaty Piątkowskiej – oczywiście z dedykacją. Opowiadania na pewno przypadną dzieciom do gustu i zachęcą do sięgnięcia po kolejne.