JANIE PAWLE II, PAMIĘTAMY!

Mijają kolejne lata odkąd nie ma wśród nas Papieża Polaka. Mimo to Jego słowa i osoba żyją w naszych sercach. Jan Paweł II swoim życiem udowodnił, że

„Warto dla jednej miłości żyć”

To  jednocześnie tytuł wystawy zorganizowanej w naszej szkole z okazji 40. rocznicy pontyfikatu Jana Pawła II. Znalazły się w niej publikacje, albumy, książki popularnonaukowe oraz ciekawe pozycje z literatury pięknej dla młodszych i starszych , np. „Duży Karol i mały Lolek” Anny Czerwińskiej-Rydel, „Wujek Karol” Pawła Zuchniewicza, „Dzieje życia Jana Pawła II” (w komiksie), a także książki napisane przez samego Karola Wojtyłę: „Przed sklepem jubilera”, „Brat naszego Boga”, „Pamięć i tożsamość”. Obok pozycji książkowych wystawę budują także albumy wykonane przez uczniów naszej szkoły poświęcone życiu i działalności tej wybitnej postaci, prace plastyczne, sentencje.

Wystawę zorganizowały panie:
Katarzyna Bajon,