ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Dzisiaj w Jedynce miał miejsce najważniejszy dzień dla każdego pierwszoklasisty. Odbyło się uroczyste ślubowanie oraz pasowanie na ucznia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Radomsku. Dzień 15 października 2018 roku był szczególnie ważny dla naszych bohaterów ponieważ mogli pokazać swój przepiękny występ przed nauczycielami, rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi Panem Prezydentem Miasta Radomsko Jarosławem Ferencem, Panią wiceprezydent Małgorzatą Kańską-Kipigroch, Panem wiceprezydentem Jackiem Belką.

Uczniów do ślubowania przygotowały panie wychowawczynie klas pierwszych: Anna Kaliszyk, Iwona Adamek, Aneta Pawelec.

Nagłośnienie przygotował pan Marek Eksterowicz, oprawę muzyczną przygotował pan Arkadiusz Chybalski i pani Wioletta Ruszkiewicz. Dekorację przygotowała pani Małgorzata Siarka. Sprzęt nagłaśniający obsługiwał Kamil Węglewski z klasy VIII C. Uroczystość poprowadziła Martyna Kolanus z klasy VIII C.