Trzy pierwsze miejsca, jedno drugie i dwa trzecie w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Emilia Rakowska 2008

W dniu 8.06.2018 r odbyły się ostatnie zawody w tym roku szkolnym – Mistrzostwa Radomska w Biegach Przełajowych. Zawodnicy biegli w czterech kategoriach wiekowych na dystansach od 400 m do 800 m. Uczniowie reprezentujący naszą szkołę zaprezentowali się bardzo dobrze. W kategorii rocznika 2008 III miejsce zajęła Emilia Rakowska, w roczniku 2007 I miejsce zajęła Karolina Jezuita. W najstarszej kategorii rocznika 2005 wśród dziewcząt bieg wygrała Malwina Iciek, a wśród chłopców całe podium należało do naszej szkoły. I miejsce Konrad Śmigielski, II miejsce Grzegorz Kaczmarczyk a III miejsce Szymon Ambrozik. Zaraz za podium, miejsca IV zajęli w tej samej kategorii Ola Saj i Julian Matusiak. Najstarsza kategoria była zarazem Biegiem Kościuszkowskim O Puchar Dyrektora PSP 2 w Radomsku. Dwa okazałe puchary otrzymali nasi uczniowie, Malwina i Konrad z rąk pani dyrektor PSP 2. Wszyscy zawodnicy na podium otrzymali medale i dyplomy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. W zawodach wzięli udział:

Grupa młodsza:

1. Aleksandra Grzybowska