Spektakl Bożonarodzeniowy w Środowiskowym Domu Samopomocy i Domu Pomocy Społecznej

Dnia 18.12.2017r. Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami p. Katarzyną Bajon i p. Katarzyną Gorzoń udali się do Środowiskowego Domu Samopomocy w Radomsku. Uczniowie przedstawili Spektakl Bożonarodzeniowy. Po przedstawieniu Pensjonariusze Środowiskowego Domu odwdzięczyli się nam śpiewem kolęd.

Uczniowie mieli możliwość obejrzenia ośrodka oraz skorzystania z Sali Doświadczania Świata. Bardzo dziękujemy Dyrekcji Ośrodka za miłe przyjęcie i słodki poczęstunek.

Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami p. Magdaleną Piwońską i p. Katarzyną Gorzoń udali się z tym samym Przedstawieniem Bożonarodzeniowym do Domu Pomocy Społecznej w Radomsku w dniu 19.12.2017r.

Po pełnym wzruszeń przedstawieniu  przewodnicząca Samorządu naszej szkoły Martyna Kolanus złożyła świąteczne życzenia i przekazała dla Pensjonariuszy przepiękne karty świąteczne wykonane przez uczniów naszej szkoły.

Po przedstawieniu wraz z Dyrekcją Domu Pomocy, Pensjonariuszami i Opiekunami śpiewaliśmy kolędy.  Na koniec wszyscy uczniowie wpisali się do kroniki. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie.

Źródło zdjęć