Konkurs „Poeci dziecięcej radości”.

Już po raz dziewiętnasty w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Radomsku odbył się Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy “Poeci dziecięcej radości”. Wydarzenie, poświęcone twórczości poetyckiej Agnieszki Frączek i Bogusława Michalca, było skierowane do uczniów klas drugich radomszczańskich szkół podstawowych.

27 lutego w naszej czytelni odbyły się szkolne eliminacje do ww.konkursu. Do finału przeszły dziewczęta z klasy II b: Marta Klekowska, Hanna Młynarz oraz Marta Nowicka. Pod czujnym okiem nauczycieli bibliotekarzy Elżbiety Dudy-Fajkowskiej, Bożeny Wieloch i Aleksandry Grzędy uczennice przyswoiły wiedzę dotyczącą twórczości Agnieszki Frączek i Bogusława Michalca. Konkurs stanowi idealną okazję, by ćwiczyć pamięć, nauczyć się zespołowego działania oraz wykazać zdolnościami plastycznymi.P

Przed uczestnikami w PSP nr 4 czekał szereg różnorodnych i trudnych zadań. Z dumą możemy poinformować, że nasze uczennice zdobyły w tym konkursie III miejsce. Pierwsze miejsce przypadło PSP nr 5 a drugie PSP nr 6.