Dzień Drzwi Otwartych

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się dzień otwarty pod hasłem „Witajcie w naszej bajce”. Gościliśmy dzieci pięcio i sześcioletnie – naszych przyszłych uczniów. W planie tego przedsięwzięcia znalazło się wiele atrakcji. Najpierw pan dyrektor Marek Biesiada oraz pani dyrektor Urszula Retyk przywitali naszych gości i opowiedzieli o naszej szkole. Następnie obejrzeli przedstawienie przygotowane przez uczniów klas trzecich oraz panie Iwonę Adamek i Anetę Pawelec, które były również koordynatorkami drzwi otwartych.  Następnie wszyscy udali się do sali gimnastycznej, gdzie podziwiali pokaz umiejętności sportowych zawodników klubu sportowego UKS „Zapaśnik” Radomsko, przygotowanych przez trenera (a naszego nauczyciela) pana Konrada Terkę. Później uczestniczyli w zajęciach z języka angielskiego, przygotowanych przez panie Małgorzatę Kaczmarczyk i Ewę Zabawińską – Janas, kulinarnych, gdzie przygotowywały pyszne deserki oraz tosty pod opieką pani Małgorzaty Siarki , a także komputerowych przygotowywanych przez panią Mirosławę Kuliś. Przyszli uczniowie byli bardzo zaciekawieni i z dużym zaangażowaniem wykonywali wszystkie zadania. Dni te dostarczyły przyszłym uczniom wiele pozytywnych wrażeń. Dzieci chętnie dzieliły się swoimi obserwacjami i zadawały dużo pytań.

Mamy nadzieję, że wszystkim gościom podobało się w naszej szkole. Do zobaczenia we wrześniu!❤️❤️❤️

Fotorelacja: Małgorzata Gołczyk