Ferie tuż, tuż…

Dnia 25.01.24r. odbyło się w świetlicy spotkanie czytelnicze pt. „O zimie i bezpieczeństwie podczas ferii zimowych” .
W spotkaniu udział wzięli uczniowie klasy 4b wraz z p. M. Siarką. Przygotowały je panie: J. Bukowska,
E. Duda-Fajkowska, W. Turek.
Nauczyciele przeczytali uczniom kilkanaście pięknych wierszy o zimie, zaśpiewali z uczniami skoczną piosenkę
o bezpieczeństwie podczas ferii zimowych, przypomnieli numery alarmowe oraz podali przepis na udane
i bezpieczne ferie.
Przedstawili scenki, które uczniowie musieli odgadnąć i powiedzieć, jak należy zachować się w danej sytuacji.
Pani W. Turek przestrzegła również uczniów przed niebezpieczeństwem, które może czyhać na nich w domu.
Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały lizaki i odczytały wylosowane uprzednio zasady dotyczące bezpieczeństwa w czasie ferii. Wzięły je ze sobą i obiecały ich przestrzegać.
Wszyscy dziękujemy p. A. Grzędzie za piękne zdjęcia.