Międzyszkolny konkurs z języka niemieckiego

W najbliższym czasie w PSP nr 4 w Radomsku odbędzie się międzyszkolny konkurs z języka niemieckiego „Die schönste Weihnachtsdekoration”. Zadaniem konkursowym było wykonanie dowolnej świątecznej ozdoby z ciasta piernikowego oraz udekorowanie jej w barwach wybranej flagi kraju niemieckojęzycznego.

Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania uczniów językiem niemieckim oraz kultywowanie tradycji świątecznych.

Uczniowie naszej szkoły, pod opieką pani Pauliny Choróbskiej, wykazali się przede wszystkim ogromnych zaangażowaniem i wyobraźnią. Ich cudowne, pachnące i smakowite wypieki trafiły już w ręce jury. Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki i czekać na najlepsze miejsca w konkursie.

Gratulujemy uczniom pomysłowości i życzymy powodzenia.