Przedszkolaki w naszej szkole i Dzień Drzwi Otwartych

21.02.2023r. gościliśmy w naszej szkole cudownych, kolorowych i wesołych PRZEDSZKOLAKÓW. Zostali powitani jubileuszowym przedstawieniem w wykonaniu uczniów PSP1 pod przewodnictwem p. Danuty Zawadzkiej, przy akompaniamencie i śpiewie p. Arkadiusza Chybalskiego i p. Elżbiety Dudy – Fajkowskiej oraz nagłośnieniu p. Marka Eksterowicza. Po uczcie duchowej przedszkolaki ruszyli w grupach na zwiedzanie szkoły. Pod ich czujnym okiem znalazły się sale lekcyjne, sale informatyczne i nowinki techniczne, biblioteka, gabinet pani pielęgniarki, świetlica, sekretariat i gabinet pana dyrektora. Na pożegnanie przyszli pierwszoklasiści zostali obdarowani drobnymi upominkami.

23.02.2023 w godzinach 16.00 – 18.00 przyszli pierwszoklasiści i zerówkowicze mogli wraz z rodzicami i rodzeństwem zwiedzić wszystkie zakamarki Jedynki oraz poznać bogate zaplecze szkoły.

Zapraszamy do sekretariatu szkoły w celu zapisania przyszłych uczniów do pierwszej klasy lub oddziału przedszkolnego.

Zapisy trwają do 13.03.2023! Wnioski do pobrania na stronie internetowej lub w sekretariacie PSP1.