XXVII Festiwal Piosenki dla Przedszkolaka

XXVII Festiwal Piosenki dla Przedszkolaka odbył się 26 listopada 2022 r. ( sobota) o godz. 10:00 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej w Radomsku. Zaproszenie do udziału w konkursie otrzymaliśmy z Publicznego Przedszkola nr 1 w Radomsku. Naszą szkołę – PSP nr 1 – reprezentowała NADIA KAZIMIERCZAK z „Zerówki” czyli Oddziału Przedszkolnego. Uczennica zgłosiła się na konkurs wraz ze swoim Tatą i wychowawcą Bożeną Nowak. Dziewczynka wykonała utwór pt. „Warkocz z liści”. Zaprezentowała swoje umiejętności wokalne i uzdolnienia. Otrzymała dwa dyplomy : Za Udział w Konkursie i WYRÓŻNIENIE oraz nagrodę rzeczową w postaci kolorowych, łączonych tablic: suchościeralnej z kolorowymi mazakami i do pisania kredą. BRAWO Nadia! Były tylko trzy Wyróżnienia , a wśród nich Nadia Kazimierczak – Jury nie wyłoniło 1, 2, 3 miejsca , ponieważ był wysoki poziom i nie chcieli robić 30 uczestnikom przykrości. Bardzo dziękujemy Organizatorom konkursu. Oto ogólny efekt sceniczny :