Tydzień profilaktyczny

Cały tydzień w naszej szkole trwają zajęcia profilaktyczno- wychowawcze. Uczniowie uczestniczą w spektaklach i warsztatach poruszających trudne i ważne tematy.

Dzieci z klas 0-3 obejrzały „Baśń o chłopcu, który strach pokonał”, dla uczniów klasy 4-6 przygotowano zajęcia pod hasłem: „Mam hobby- spotkanie z ciekawym człowiekiem”, z młodzieżą  przeprowadzono warsztaty dotyczące przyszłości oraz zaprezentowano spektakl „Zadziwiający mózg nastolatka”. Nauczyciele odbyli szkolenie poruszające temat pracy z dzieckiem trudnym.

A już dziś zapraszamy do naszej szkoły rodziców o godzinie 16:00, którzy dowiedzą się jak zapobiegać uzależnieniom swojego dziecka. Naprawdę warto!

Dziękujemy @Piotr Ślęzak i Teatr ALPMIM. ALPMIM Interwencja Artystyczna – Piotr Ślęzak