Konkurs pt. „Z pieśnią na ustach” rozstrzygnięty!

Już od rana 26.10. br. rozśpiewana dziatwa naszej szkoły stawiła się w świetlicy, by wziąć udział w konkursie muzycznym. Uczniowie śpiewali znane i lubiane pieśni i piosenki o wojnie, żołnierzach i bohaterach powstania warszawskiego. W jury zasiadło dwóch muzyków, tj. p.Anna Piątkiewicz i p.Arkadiusz Chybalski oraz p.praktykantka Ewa Kozłowska. Oto wyniki:

I miejsce Lena Bajon kl.5b, Zuzanna Stefańczyk kl.3a,, Daria Rząsowska kl.7c

II miejsce Julia Chrapczyńska kl.2a

III miejsce Alicja Gaik kl.2a, Amelia Gonera kl.3c

Wyróżnienia otrzymali: Tymoteusz Fajkowski kl.2b, Jasmina Karsten kl.3b, Laura Przybył kl.3b, Szymon Buss kl.3b, Michał Kacprzak kl.4b, Zuzanna Kowalczyk kl.7c, Michalina Walicka kl.7c.

Organizatorki konkursu, tj. p.Jolanta Bukowska oraz p.Elżbieta Duda-Fajkowska dziękują nauczycielom i rodzicom, którzy przygotowali dzieci i młodzież naszej szkoły do konkursu oraz dyr.szk.p.Markowi Biesiadzie za ufundowanie nagród.