Konkurs recytatorski

12 października rozstrzygnięty został Szkolny Konkurs Recytatorski pt. „Co w bajkach straszy?”. Ośmioro uczestników z klas I, II i III stanęło w szranki, recytując wiersze A. Frączek, J. Heller, A. Kacy, N. Usenko i A. Kowalskiej. Autorki do tematu podeszły z humorem, a morał z mrocznych bajek płynął jeden- strach ma wielkie oczy.

Po burzliwych obradach jurorki- panie M. Lora, E. Duda-Fajkowska i U. Retyk ogłosiły werdykt. I miejsce- Filip Kempa(IIc) i Oksana Rząsowska(IIIb) II miejsce- Zuzanna Stefańczyk(IIa) i Nikola Woldańska(IIIa) III miejsce – Oskar Pioruński (Ib), Jasmina Karsten( IIb) i Julia Malczewska (IIIc).

Organizatorki podziękowały dyrekcji pani B. Eksterowicz i panu M. Biesiadzie za ufundowanie i wręczenie nagród. B. Nowak, M. Lora i M. Dobielska pragną także wyrazić wdzięczność rodzicom oraz wychowawcom – pani M. Olejniczak, W. Ruszkiewicz, M. Litwinskiej, K. Karkoszce, A. Kaliszyk, I. Adamek oraz A. Pawelec za przygotowanie dzieci do konkursu.

W tym dniu podczas rozstrzygnięcia konkursu Pan Dyrektor Marek Biesiada w imieniu Prezydenta Miasta Radomsko wręczył stypendia za wysokie wyniki w nauce dwóm uczennicom PSP nr 1: Zuzi Kowalczyk (klasa VI C) i Natalii Chybalskiej (klasa VII c).
Gratulujemy uczennicom otrzymanych Stypendiów oraz Życzymy dalszych Sukcesów w nauce 🙂