Podręczniki

Pragniemy podzielić się radosną informacją, że właśnie dziś dotarły do naszych uczniów ostatnie podręczniki. Teraz już wszyscy z kompletami fachowej wiedzy mogą rzucić się w wir nauki.

Opracowanie przez nauczycieli bibliotekarzy podręczników i ćwiczeń rozpoczęło się 17.08.20 r. Wszystkie egzemplarze należało policzyć, podstemplować, opisać i nadać im numery inwentarzowe. W tej żmudnej, ale koniecznej pracy pomagali także nasi uczniowie. Bardzo dziękujemy paniom woźnym za pomoc w przenoszeniu pudeł z książkami z parteru na pierwsze piętro. Okazuje się, że wiedza jest bardzo ciężka, bo łączna waga dostarczonych do szkoły materiałów wyniosła 1500 kg, a ilość opracowanych książek to ponad 5000 sztuk.

Dziękujemy nauczycielom, rodzicom za cierpliwość i współpracę.