PRZEDSZKOLAKI W „JEDYNCE”

6 lutego 2020 roku gościliśmy w naszych skromnych progach dzieci wraz z wychowawczyniami z czterech radomszczańskich przedszkoli. Wizyta to efekt Dni Otwartych, które dzisiaj i w najbliższą sobotę (8.02.2020r) są organizowane w PSP nr 1. Przedszkolaki zostali przywitani przez p. Dyrektora Marka Biesiadę, następnie uczestniczyli jako widzowie w przedstawieniu przygotowanym przez kółko recytatorskie. Po walorach artystycznych przyszedł czas na zwiedzanie szkoły…Świetlica, biblioteka, pracownia komputerowa, sala gimnastyczna, sekretariat, sale lekcyjne…już od września mogą być stałym elementem dnia przedszkolaków!

Już w najbliższą sobotę o godz. 11.00 zapraszamy przyszłych uczniów klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego na Dzień Otwarty do PSP NR 1, a wraz z nim mnóstwo atrakcji i miłych chwil… SERDECZNIE ZAPRASZAMY!