Dzień Dobrych Aniołów

Dla naszych uczniów Ani Olejniczak z kl. VIIIc i Mateusza Stanka z kl. VIIb tym dniem okazał się 4.12. 2018 r., w którym wzięli udział w IV edycji powiatowego konkursu literackiego pod hasłem Dzień Dobrych Aniołów zorganizowanego przez Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku.
Organizatorzy docenili pracę literacką Ani przygotowaną pod kierunkiem p. Annę Huber na temat: Bez względu na to, ile razy się załamię i upadnę, zawsze jest jakaś cząstka mnie, która mówi, że to nie koniec, że trzeba wstać i po prostu pójść dalej. To mój anioł., przyznając jej II miejsce. Miała ona również okazję jako laureatka odczytać fragmenty swojego opowiadania. Mateusz Stanek przygotowany przez p. Bożenę Wieloch otrzymał wyróżnienie za pracę na temat: „Nie i idź za mną – mogę cię nie poprowadzić. Nie idź także przede mną – mogę za tobą nie podążyć. Po prostu idź obok mnie jako przyjaciel” (Albert Camus).
Gratulujemy nagrodzonym i życzymy więcej dni z dobrymi aniołami. Pamiętajcie, Drodzy Uczniowie, że w ten magiczny grudniowy czas Wy również możecie się stać Dobrymi Aniołami.