Licytacja dla Julii!

Kochani, grono przyjaciół Julii stale się powiększa. ????
Julię wspiera w walce również Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Radomsku, która przekazała nam na LICYTACJĘ te oto „Laleczki-Poleczki”
Te najprawdziwsze, najpiękniejsze Laleczki-Poleczki wykonane są własnoręcznie przez uczniów radomszczańskich szkół w związku z konkursem z okazji setnej rocznicy odzyskanie niepodległości przez Polskę (100 -lecie Niepodległej).
Dziękujemy serdecznie Pani Aleksandrze Gniłce – organizatorce konkursu, oraz Dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 za przekazanie Laleczek-Poleczek.
Tak więc zaczynamy licytację:
Licytacja potrwa do 21 października (piątek) do godziny 21:00.
Swoje propozycje prosimy podawać w komentarzu pod zdjęciem laleczki. Jeżeli ktoś chce pozostać anonimowy – prosimy o wiadomość prywatną.
Pamiętajcie: CAŁKOITY DOCHÓD ZE SPRZEDAŻY LALECZEK-POLECZEK TRAFIA NA KONTO JULII!
Pamiętajcie również o tym, że możecie stać się właścicielami Laleczek-Poleczek, które są unikatami na skalę ŚWIATOWĄ. Są tylko trzy sztuki, każda inna, i nigdzie takiej nie znajdziecie.
LALECZKA NR 1 – wysokość ok. 35 cm.
cena wywoławcza: 25,00 zł
LALECZKA NR 2 – wysokość ok. 38 cm.
cena wywoławcza: 25,00 zł
LALECZKA NR 3 – wysokość ok.47 cm.
cena wywoławcza: 20,00 zł

No to co, zaczynamy licytację.
Dla Julii. Po zdrowie.
START

LALKA NR 1

Obraz może zawierać: 1 osoba

LALKA NR 2

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

LALKA NR 3

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.