„Rodzina memu sercu bliska”

W czwartek, tj. 9 czerwca br. odbył się w ramach XXI Radomszczańskich Dni Rodziny konkurs recytatorski ph. „Rodzina memu sercu bliska”. Wzięli w nim udział uczniowie

od siódmego do 12 roku życia. Oceniało ich trzyosobowe jury: p.Milena Dobielska, p. Anna Piątkiewicz, p.Grażyna Skupińska.

Oto wyniki:

I miejsce Helenka Staszczyk „0”, Filip Kempa kl.3c, Oksana Rząsowska 4b

II miejsce Michał Kacprzak kl.4b

III miejsce Djecian Muja kl.3c

Wyróżnienia: Maja Szczegodzińska kl.5b, Hanna Gaik kl.5b, Patrycja Leszczyńska kl.3a, Gabrysia Gała kl.3c, Lena Dąbrowska kl.3c.

Wszystkie dzieci otrzymały nagrody książkowe zakupione dzięki uprzejmości Rady Rodziców.

Panie Jolanta Bukowska oraz Elżbieta Duda-Fajkowska dziękują za przygotowanie recytatorów p.Marioli Olejniczak, p.Monice Półroli, p.Barbarze Gnoińskiej, p.Bożenie Wieloch oraz rodzicom, a także p.Małgorzacie Gołczyk i praktykantce Aleksandrze Grzędzie za wykonanie elementów dekoracji gazetki ściennej.