Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym

W dniu 20.10.2021r odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym. Nasza szkoła wystartowała w 3 kategoriach: dziewczęta i chłopcy w ramach Igrzysk Dzieci i dziewczęta starsze w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zajęliśmy odpowiednio: dziewczęta młodsze – miejsce II, chłopcy młodsi – miejsce II, dziewczęta starsze – miejsce III. Uczniowie startowali w sztafecie w stylu dowolnym oraz indywidualnie w stylu dowolnym, grzbietowym i klasycznym.

Naszą szkołę reprezentowali: Agnieszka Roksela, Kinga Pluta, Milena Famulska, Hania Gaik, Julia Łyczba, Lilianna Pawłowska, Ula Firek, Lena Rudek, Alicja Famulska, Zuzia Grzejszczak, Nikola Woldańska, Mateusz Zatoń, Mateusz Wojton, Kacper Wawrzyniak, Alan Nowicki, Misza Hnatiuk, Maksymilian Kuliś, Szymon Śliwowski, Dominika Drozdek, Maja Broszkiewicz, Ola Grzywna, Zosia Gładka, Maja Adasiak, Julia Jankowska. Opiekunami byli: Dariusz Waloch i Grzegorz Beza. Wszystkim startującym gratulujemy.