Monitor interaktywny

W czwartek 15 kwietnia 2021 roku w sali nr 17 (obecnie świetlica szkolna) został zamontowany pierwszy w szkole monitor interaktywny. Zakup urządzenia został sfinansowany dzięki pieniądzom przekazanym przez Radę Rodziców PSP nr 1. Z monitora będą mogli korzystać nauczyciele oraz uczniowie ze wszystkich klas do nauki z każdego przedmiotu dydaktycznego oraz będzie wykorzystywany na zajęciach dodatkowych pozalekcyjnych. Do końca 2021 roku zostaną zakupione jeszcze 4 monitory interaktywne.

Pierwszymi, którzy sprawdzili jak działa monitor interaktywny byli uczniowie, którzy uczęszczają na zajęcia świetlicowe.

Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Radomsku bardzo dziękuję Radzie Rodziców działającej przy PSP nr 1 za przekazanie pieniędzy na sfinansowanie zakupu monitora interaktywnego, który efektownie pozwoli zrealizować cele nauczania i spowoduje lepszy rozwój uczniów, którzy uczą się w Jedynce.