Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

Drodzy Rodzice

Decyzją Premiera RP i Ministra Edukacji Narodowej zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych.

W dniach 12-13 marca będą odbywały się tylko działania opiekuńcze (świetlica szkolna). Obiady w tych dniach będą w szkole wydawane tylko dla uczniów korzystających z opieki świetlicy, a które mają wykupione obiady.

Od poniedziałku tj. od 16 marca do 25 marca uczniowie całkowicie nie przychodzą do szkoły. Proszę w tych dniach zapewnić uczniom opiekę we własnym zakresie.

Nauczyciele w tych dniach gdy będą zawieszone zajęcia prześlą za pośrednictwem LIBRUSA prace do samodzielnego wykonania w domu.

W czasie gdy nie będzie lekcji w szkole dziecko samodzielnie powinno wykonać zalecenia nauczycieli.

Więcej informacji w sprawie zawieszania zajęć dydaktyczno-wychowawczych znajdziecie Państwo na stronie internetowej w linku:

Marek Biesiada
Dyrektor PSP nr 1