ZAPUSTY 2020

19 lutego 2020 roku uczniowie klas I a reprezentowali naszą szkołę na XIII MIEJSKICH ZAPUSTACH. Pod opieką p. Małgorzaty Litwińskiej, E. Dudy – Fajkowskiej, oraz przy akompaniamencie p. A. Chybalskiego ośmioosobowa reprezentacja pierwszaków, zdziesiątkowana przez grypę, spotkała się z reprezentacjami wszystkich radomszczańskich szkół o godzinie 12, w centrum miasta, na placu 3 Maja. Stąd wyruszył barwny korowód który, jak co roku, przeszedł ulicami miasta do MDK. Tam na uczestników czekała prezentacja multimedialna dotyczącą Zapustów przygotowana przez PSP 7, konkursy i ostatkowe pyszności. Nasze pierwszaki brały udział w licznych konkursach przygotowanych przez organizatorów, godnie reprezentując naszą szkołę . Trzy prace przygotowane pod okiem p. M. Siarki uczestniczyły w konkursie plastycznym na okulary karnawałowe. Gratulujemy uczennicy Zuzannie Kowalczyk, która zajęła zaszczytne II miejsce. 🥈👍 Po konkursowych trudach na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek. Za udział w imprezie otrzymaliśmy nagrodę książkową i pamiątkowy dyplom.