Inauguracja Akademii Przyszłości w Jedynce

W środę, 8 stycznia 2020 r., w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 nastąpiła oficjalna inauguracja Akademii Przyszłości w Radomsku. Inauguracja była pierwszym spotkaniem kolegialnym uczniów, rodziców i tutorów. Podczas spotkania dzieci otrzymały od tutorów (wolontariuszy) swoje notesy sukcesu, mają w nich notować wszystkie osiągnięcia w ramach pracy w Akademii.Celem Akademii Przyszłości jest sprawienie tego, by dzieci, które dotychczas czuły się mniej zauważane w środowisku, mogły poczuć się wyjątkowe. To uczucie z założeniu ma przeprowadzić je do lepszego życia. Dzięki całorocznej pracy z tutorem – wolontariuszem, Akademia zapewnia mądrą pomoc swoim podopiecznym.
W JEDYNCE wybrano 10 uczniów. Akademia ciągle szuka nowych wolontariuszy chętni mogą zgłaszać się pod numerami telefonu 511 878 329 i 501 291 724.