Zbiórka żywności Caritas

TAK. POMAGAM!

XVII Zbiórka Żywności Caritas  TAK, POMAGAM!
W dniach 6 i 7 grudnia 2019 roku (piątek, sobota), Caritas Polska we współpracy z Caritas diecezjalnymi zorganizuje w supermarketach, sieciach handlowych i sklepach osiedlowych w całej Polsce, już siedemnastą zbiórkę żywności pod hasłem „Tak, POMAGAM!”.

Podczas bożonarodzeniowej zbiórki uczniowie PSP nr 1 będą zbierać artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwe w przechowywaniu.
Zbiórka żywności “Tak, Pomagam!” przeprowadzona będzie w sklepach sieci Biedronka, Carrefour, Lidl, Lewiatan i wielu innych.

Opiekunowie:
Katarzyna Bajon
Katarzyna Gorzoń

#RazemNaŚwięta

PODZIĘKOWANIA!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w 3 zbiórce pieniędzy z Fundacją Wszystkich Świętych. W tym roku zebraliśmy 704 zł i 51 gr.
Jesteśmy wdzięczni rodzicom, nauczycielom a przede wszystkim uczniom i wolontariuszom naszej szkoły, którzy tak aktywnie włączyli się w zbiórkę . Jesteśmy dumni, że mamy Was i Wasze ogromne serca, wspierające potrzebujące dzieci z naszej szkoły i podopiecznych Fundacji.
Liczymy na Was również w przyszłym roku! DZIĘKUJEMY!

WOJEWÓDZKI SUKCES SZACHISTÓW!

W dniu dzisiejszym drużyna szachistów naszej szkoły w składzie Zuzanna Rapczewska, Maciej Błaszczyk, Wiktor Chudy i Antoni Zatoń, zajęła 3 miejsce w półfinale Mistrzostw Województwa Łódzkiego w szachach!!! Opiekunem drużyny był p. Arkadiusz Chybalski.
Wielkie brawa👏👏👏👍 Jesteśmy z Was dumni!!