„Ojczyznę kochać trzeba i szanować”

Dnia 15 listopada br.odbył się w świetlicy konkurs recytatorski pt.„Ojczyznę trzeba kochać i szanować”. Został on zorganizowany przez p.Jolantę Bukowską oraz p.Elżbietę Dudę-Fajkowską. Był przeznaczony dla uczniów klas drugich i trzecich naszej szkoły, których przygotowały następujące nauczycielki: Iwona Adamek, Anna Kaliszyk, Marzena Lora, Aneta Pawelec oraz Wioletta Ruszkiewicz.

W jury zasiadły panie: Milena Dobielska, Anna Piątkiewicz, Małgorzata Gołczyk.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce – Zuzanna Berlanka ucz.kl.IIa
II miejsce – Maria Retyk ucz. kl.IIb
III miejsce – Szymon Śliwowski ucz. kl.IIb oraz Iga Jurczyk ucz. kl.IIIa

Wyróżnienia: Zuzanna Grzejszczak ucz. kl.IIa, Oksana Rząsowska ucz. kl.IIb, Weronika Kulikowska ucz. kl.IIIa

Wszyscy recytatorzy otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców,
które wręczyli im p.dyr. Marek Biesiada oraz p.wicedyrektor Barbara Eksterowicz.
Ogromne brawa i gratulacje należą się wszystkim recytatorom.
Składam też serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy co roku angażują się w organizację konkursów o charakterze patriotycznym.