„Ojczyznę kochać trzeba i szanować”

Dnia 15 listopada br.odbył się w świetlicy konkurs recytatorski pt.„Ojczyznę trzeba kochać i szanować”. Został on zorganizowany przez p.Jolantę Bukowską oraz p.Elżbietę Dudę-Fajkowską. Był przeznaczony dla uczniów klas drugich i trzecich naszej szkoły, których przygotowały następujące nauczycielki: Iwona Adamek, Anna Kaliszyk, Marzena Lora, Aneta Pawelec oraz Wioletta Ruszkiewicz. Czytaj dalej „„Ojczyznę kochać trzeba i szanować””

Wykład w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku 12 listopada 2019 r. zaprosiła na wykład okolicznościowy, którego tematem była rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. O wydarzenia związanych z tym świętem opowiedziała pani Agnieszka Podolska, a naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VIIb.
Wykład został zorganizowany w ramach projektu „Murale polskiej niepodległości”.