Obchody Świeta Niepodległości

8 listopada 2019 r. rozpoczęliśmy w PSP nr 1 obchody 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Nasza placówka wzięła udział w projekcie #SzkołaDoHymnu. O godz. 11.11 przy akompaniamencie p. Małgorzaty Siarki wszystkie klasy wraz z wychowawcami, nauczycielami oraz Dyrekcją Szkoły zaśpiewały Hymn Państwowy. Całość miała charakter podniosły i uroczysty, za co dziękujemy całej szkolnej społeczności.

Druga część obchodów odbyła się 12 listopada 2019r. w postaci Uroczystej Akademii w wykonaniu klasy 5B, pod kierownictwem p. Anny Skórki – Nowickiej. Wielkie brawa dla p. Ani i jej klasy oraz p. Arkadiusza Chybalskiego za chór i Marka Eksterowicza za nagłośnienie. Oprócz kolejnej dawki kultury i tradycji nasza szkoła otrzymała prezent od Rady Rodziców…p. Justyna Rząsowska w imieniu rodziców przekazała na ręcę Dyrektora Marka Biesiady i Wicedyrektor Barbary Eksterowicz 16 koszulek z logo szkoły dla uczniów, którzy biorą udział w zawodach sportowych, za serdecznie dziękujemy.