POMOC DLA ZUZI!

Pomoc dla Zuzi w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1
Kochani!
We wrześniu zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy do puszki dla Zuzi, dziewczynki z Przedszkola nr 3 w Radomsku.
Zuzia jest chora na nowotwór mózgu i od maja przebywa w szpitalu . Po operacji usunięcia guza poddano ją silnej chemioterapii.
Obecnie Zuzia jest w śpiączce i niezbędne było wsparcie finansowe, aby pokryć wydatki związane z pobytem dziewczynki w szpitalu i kosztowną rehabilitacją potrzebną do wybudzenia jej ze śpiączki.
Podczas zbiórki do puszki zebraliśmy łącznie 1062 zł 26 gr. Jest to imponująca kwota.
Pragniemy podziękować wszystkim, którzy wsparli naszą zbiórkę : rodzicom, nauczycielom i uczniom naszej szkoły. Jesteśmy dumni, że mamy taką wspaniałą społeczność szkolną, na którą zawsze możemy liczyć. Dziękujemy!