III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych.

W dniu 29 marca na Wymysłówku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych. Zawodnicy startowali w 3 kategoriach wiekowych. Każdą drużynę reprezentowało 6 uczniów. Najlepszy wynik osiągnęły dziewczynki z rocznika 2008, które zajęły miejsce 3. Chłopcy z rocznika 2008 oraz 2006 -2007 miejsce 4. Najstarsza grupa chłopców zajęła  miejsce 5. Szczegółowe wyniki zawodów są opublikowane na stronie szsradomsko.pl w zakładce sprawozdania.
Najlepsze miejsca z grupy najmłodszej zajęły: Hanulak Maja -11 i Roksela Agnieszka -12. Wśród chłopców Bauer Maciej -14 i Witkowski Maciej -18. Z rocznika 2006 -2007 wśród chłopców Berlanka Jakub -14 i Nowak Eryk – 17. Z grupy najstarszej najlepiej pobiegł Mateusz Kowalski – 5.
Wszystkim dziękujemy za godne reprezentowanie barw naszej szkoły a najmłodszej grupie dziewczynek gratulujemy miejsca na podium. Najmłodszą grupę reprezentowały również: Grzybowska Aleksandra, Rakowska Emilka, Jurczyk Nadia i Firek Ula.
Opiekunami zawodników byli p. Grzegorz Beza i p. Dariusz Waloch.