XII MIEJSKIE ZAPUSTY

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

5 marca 2019 roku uczniowie klas III a oraz VI a reprezentowali naszą szkołę na XII MIEJSKICH ZAPUSTACH. Pod opieką p. Małgorzaty Litwińskiej, E. Dudy – Fajkowskiej, oraz przy akompaniamencie p. A. Chybalskiego uczniowie spotkali się z reprezentacjami wszystkich radomszczańskich szkół o godzinie 12, w centrum miasta, na placu 3 Maja. Stąd wyruszył barwny korowód który, jak co roku, przeszedł ulicami miasta do MDK. Tam na uczestników czekało przedstawienie przygotowane przez uczniów PSP 2, konkursy i ostatkowe pyszności. Nasza reprezentacja uczestniczyła w konkursie na zapustną piosenkę, którą wspomagał uczeń klasy IV c Wiktor Śliwakowski grą na klarnecie, oraz p. A. Chybalski grając na akordeonie. Reprezentanci naszej szkoły brali również udział w konkursach na najszybsze zjedzenie pączka i rzut pączkiem do celu. Prace plastyczne przygotowane pod okiem p. M. Siarki uczestniczyły w konkursie plastycznym na najlepszą maskę . Po konkursowych trudach na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek. Za udział w imprezie otrzymaliśmy nagrodę książkową i pamiątkowy dyplom.


 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *