Dni Otwarte 2019

2 lutego nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla przedszkolaków, którzy wraz z rodzicami mogli zwiedzić naszą placówkę. Dzieci powitane przez p. Dyrektora Marka Biesiadę i nauczycielkę p. Małgorzatę Litwińską miały okazję wziąć udział w zorganizowanych specjalnie dla nich zajęciach: plastycznych, informatycznych, językowych, muzyczno – ruchowych, zajęciach integracji sensorycznej. Na najmłodszych czekały liczne niespodzianki: pamiątkowe zdjęcia, drobne upominki ufundowane przez dyrekcję szkoły oraz poczęstunek. Każdy przyszły uczeń z pamiątkowym medalem na szyi zwiedzał szkołę, poznawał bogato wyposażone sale lekcyjne, nauczycieli oraz starszych kolegów. Rodzice miło spędzili czas w szkolnej kawiarence. Była to doskonała okazja do poznania naszej miłej, przyjaznej dla ucznia i rodzica szkoły. Mamy nadzieję, że przedszkolaki wraz z rodzicami, będą mile wspominać spędzone przedpołudnie.

Zapraszamy wszystkie dzieci do wstąpienia do grona naszej wielkiej społeczności szkolnej.

Zapisów ucznia do klasy pierwszej można dokonać w sekretariacie szkoły.