Przedszkolaki w Jedynce

W czwartek 31.01.2019 w ramach Dni Otwartych naszą szkołę odwiedziły przedszkolaki wraz z wychowawcami z Przedszkola nr 2, nr 6, nr 9 oraz odział przedszkolny znajdujący się w naszej szkole.

Naszych gości przywitali aktorzy teatru „Źródełko” pod opieką p. Danuty Zawadzkiej oraz p. Dyrektora Marka Biesiady. Przedszkolaki obejrzały przedstawienie przygotowane przez uczniów kl. IIIA i IIA ze Szkolnego Kółka Recytatorskiego, prowadzonego przez p. Milenę Dobielską i p. Elżbietę Dudę – Fajkowską. Zabawy ruchowe prowadziły starsze koleżanki Antonina Fajkowska i Julia Pietras.

Po wspólnych pląsach przyszedł czas na zwiedzanie szkoły. Przedszkolaki zostały oprowadzone po szkole przez Panie Beatę Ciupińską, Bożenę Wieloch, Anetę Barańską, Mariolę Olejniczak, Ewę Nowicką i Małgorzatę Gołczyk.

Na koniec wizyty każdy przedszkolak otrzymał drobny upominek ufundowany przez Dyrekcję szkoły oraz folder promujący szkołę z zaproszeniem na Dni Otwarte, które odbędą się 2 lutego 2019 o godz. 11.00.

Koordynatorami Dni Otwartych są Panie: Malgorzata Litwińska i Katarzyna Karkoszka.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!