Rozstrzygnięcie Konkursów Świątecznych

W okresie przedświątecznym w klasach 0-3 zostały zorganizowane trzy konkursy świąteczne . Pierwszy na Najładniejszy Stroik Bożonarodzeniowy . Każda klasa miała przygotować jeden stroik .

Zwycięzcą w tym konkursie została klasa II a , na podium stanęły również klasa III a, która zajęła 2 miejsce, oraz klasa 0 miejsce 3 .

W drugim konkursie na Najładniejszą Ozdobę Świąteczną , wpłynęło bardzo dużo prac . Wszystkie ozdoby były przepiękne, a komisja z trudem wyłoniła zwycięzców :

Klasa 0 wyróżnienie dla całej grupy za wspólne. przygotowanie choinki i ozdób choinkowych .

Klasa 1 a – I miejsce – Maja Małolepszy, II miejsce – ex aequo Kacper Drozdek i Zuzanna Berlanka, III miejsce – Zofia Nowak

Klasa 1 b – I miejsce -Dominik Tomaszek, II miejsce -Maria Retyk, III miejsce – Szymon Śliwowski

Klasa I c – I miejsce-Nina Matysiak

Klasa II a – I miejsce – Igor Kucharski, II miejsce – Paulina Więckowska, III miejsce – Piotr Grabowski

Klasa II b – I miejsce – Szymon Makowski, II miejsce – ex aequo Jakub Załóg i Ksawery Oziębała, III miejsce – ex aequo Julia Mucharska i Mateusz Zatoń

Klasa III a – I miejsce – Michał Wrzesiak, II miejsce – Dawid Lasota, III miejsce – Dorian Pabich.

Trzecim konkursem były „ Kolędy polskie”. Uczniowie zajęli następujące miejsca.

I MIEJSCE uczniowie kl. I b.

1. Rząsowska Oksana
  2. Śliwowski Szymon

II MIEJSCE ex aequo uczniowie kl.0 i kl.IIa

1. Bartnicka Amelka
  2. Ślaska Zofia
  3. Gonera Amelka

1. Gajewska Maja

1. Stasiński Wiktor
    2. Klekot Anna

III MIEJSCE ex aequo uczniowie kl. Ia i kl. IIb

1. Makowska Milena
  2. Botti Nel
  3. Giełtowska Aleksandra
    1. Łyczba Julia
    2. Ambrozik Martyna
    3. Bajon Lena

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i piękne prace , które zostały przekazane na kiermasz świąteczny , z przeznaczeniem na pomoc dla Julki z klasy II b. Organizatorami konkursu były : Anna Kaliszyk , Katarzyna Karkoszka , Wioletta Ruszkiewicz.