ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU SKO

Ogłoszony przez opiekuna SKO p. Marzenę Lorę konkurs pod hasłem „MOJA SKARBONKA SKO” cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie klas I – III wykonali według własnych pomysłów skarbonki, wykazując się niesamowitą pomysłowością i pracowitością. Pojawiły się tradycyjne świnki, pieski, Minionki, szkatułki oraz wiele innych niesamowitych kształtów.
Wszystkie prace zgromadzone zostały na szkolnej wystawie, a w dniu 10 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu.
Jury, w skład którego wchodziły p. Katarzyna Karkoszka i p. Małgorzata Gołczyk, miało bardzo trudne zdanie, ale po długich rozmowach wyłoniło zwycięzców. Nagrody przyznane zostały w dwóch kategoriach.

I kategoria klasy I:

I miejsce – Aleksandra Giełtowska I a
II miejsce – Pola Bodanka I c, Julia Kowalska I c
III miejsce – Michał Kacprzak I b

Wyróżnienia otrzymali: Nina Matysiak Ic, Aleksandra Ociepa Ic, Zuzia Grzejszczak Ia

II kategoria klasy II – III:

I miejsce – Piotr Grabowski II a
II miejsce – Piotr Orlik III a
III miejsce – Maja Szczakowska II, Hanna Gaik II b

Wyróżnienie: Marcel Misz II a

Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe z rąk p. Wicedyrektor Barbary Eksterowicz, a pozostali uczestnicy konkursu nagrody pocieszenia. Gratulacje!!!