SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKO-MUZYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS „0-III”

29 listopada świetlica gościła uczestników konkurs pod hasłem „Na chwałę Bogu i Ojczyźnie”. Jurorki – panie Anna Piątkiewicz, Joanna Szczukocka i Irena Fronczyk miały za zadanie ocenić 23 uczestników rywalizacji z klas 0-III szkoły podstawowej. Uczniowie wspaniale prezentowali nie tylko wiersze znanych poetów, ale także śpiewali pieśni patriotyczne, np. „Wojenko, wojenko”, „Rozkwitały pąki”, „Moja piosenka”, „Dziewczyna z granatem”.
Oprawę artystyczną przygotowali młodzi aktorzy z klasy IIa i IIIa , należący do kółka recytatorskiego, prezentując spektakl pt. „A to Polska właśnie”.
Po burzliwych obradach jury ogłosiło werdykt a pani dyrektor B. Eksterowicz wręczyła laureatom dyplomy i nagrody.
I miejsce zdobył Hubert Klekowski (Ib)
II miejsce zajęła Zofia Ślaska (kl. „0”)
III miejsce wywalczyli Oksana Rząsowska (Ib) i Szymon Śliwowski (Ib)
Wyróżnienia przyznano: Amelii Bartnickiej (kl.”O”), Marii Retyk (Ib) oraz Jakubowi Załogowi (IIb).
Organizatorki konkursu-panie J. Bukowska, E. Duda-Fajkowska i M. Dobielska składają podziękowania rodzicom i opiekunom dzieci: pani B. Nowak, A. Kaliszyk, I. Adamek. A. Pawelec, M. Lorze, W. Ruszkiewicz, M. Litwińskiej oraz M. Siarce za przygotowanie do rywalizacji. Laureatom gratulujemy talentów i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.