Konkurs plastyczny „Zwierzaki Marszałka Piłsudskiego” rozstrzygnięty!

Dnia 30 listopada zostały wręczone w świetlicy nagrody uczniom klas 4-8, którzy wzięli udział w konkursie. Wpłynęło nań 106 prac. Wszystkie prace powstały pod czujnym okiem pani Małgorzaty Siarki. W jury zasiadły panie: Katarzyna Karkoszka oraz Bożena Nowak. Oto wyniki:

I miejsce Zuzanna Kowalczyk (IVc)
II miejsce Joanna Dzięgowska (IVb)
III miejsce Amelia Wysogląd (IVa)
wyróżnienia otrzymali: Zofia Urban-Taraszkiewicz (VIa), Kacper Kuc (VIa), Marta Aleksandrowicz (IVc).
Zostały także przyznane dwie nagrody Dyrektora Szkoły.
I nagrodę pan dyrektor Marek Biesiada przyznał Oliwii Daleckiej (Va), natomiast II nagrodę pani dyrektor Barbara wręczyła Janowi Gawurowi (Va).
Panie Jolanta Bukowska oraz Elżbieta Duda-Fajkowska przyznały 19 wyróżnień organizatora. Otrzymali je:
Oliwier Gaworowski(Va), Patrycja Rak(VIB), Krystian Pawlik(Va), Zuzanna Rapczewska(VIIa), Maciej Kolba(VIa), Kaja Malewicz(Va), Krystian Bławat(Va), Oliwia Tkacz(Va), Nikola Martela(Va), Hubert Jędrzejczyk(Va), Paulina Nowak(Va), Oliwia Dalecka(Va), Amelia Piosik(Va), Natalia Chybalska(Vc), Maciej Orlik(Va), Julia Prokop(VIb), Zofia Gładka(Va), Szymon Szebenyi(Va), Jan Gawur(Va).
Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i zachęcamy do udziału w kolejnych.