KOTYLION DLA NIEPODLEGŁEJ

W związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, PSP nr 1 w Radomsku odbyła się kolejna impreza, mająca na celu upamiętnienie tego ważnego wydarzenia. Zorganizowany został konkurs plastyczny „KOTYLION DLA NIEPODLEGŁEJ”, skierowany do uczniów klas O –III PSP, by ci najmłodsi uczniowie naszej szkoły również mogli włączyć się w obchody jakże ważnej rocznicy odzyskania niepodległości. Celem konkursu było kształtowanie postaw patriotycznych i szacunku do barw narodowych, oraz rozwijanie inwencji twórczej, wyobraźni i wrażliwości estetycznej uczniów. Organizatorem konkursu była pani Małgorzata Litwińska – wychowawca klasy III a. Ze względu na duże zaangażowanie uczniów i przygotowanie pięknych kotylionów organizator konkursu, wraz z Dyrekcją szkoły, postanowili nagrodzić w każdej klasie trzy kotyliony. Oto zwycięzcy konkursu w poszczególnych klasach:

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

I miejsce Laura Paciepnik

II miejsce Erjon Muja

III miejsce Michał Wrzesiak

NAGRODA SPECJALNA została przyznana dwóm uczniom klasy III a – Igorowi Gątkowskiemu i Piotrowi Orlikowi, których kotyliony zostały wręczone władzom miasta Radomska.

Pan Dyrektor Marek Biesiada ,wraz z Panią Wicedyrektor Barbarą Eksterowicz, wręczali ufundowane przez Dyrekcję szkoły nagrody.

Serdecznie dziękujemy wychowawcom klas O – III za przygotowanie na zajęciach plastycznych tak pięknych prac. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkich uczniów zachęcamy do udziału w następnych konkursach organizowanych na terenie naszej szkoły.