Miejskie Obchody Święta Niepodległości

11 listopada 2018 roku był szczególnym dniem. W naszym mieście tak jak w całym kraju obchodziliśmy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Tak druga okrągła rocznica nie powtórzy się nigdy w naszym obecnym życiu. Dlatego uczniowie: Jakub Myrdzio, Nikola Mielczarek, Filip Kostyra, Alicja Wideryńska, Julia Kowalska, Patrycja Idziak, Ada Pawełoszek, Bartłomiej Kwarta z sztandarem Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Radomsku mieli zaszczyt uczestniczyć w miejskich obchodach 100.rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Razem z uczniami w niedzielnej imprezie uczestniczyła dyrekcja PSP nr 1 oraz nauczyciele: pan Marek Biesiada – dyrektor szkoły, pani Barbara Eksterowicz – wicedyrektor, pani Magdalena Lorenet i pani Marzena Malicka.