NOC W SZKOLE

Impreza odbyła się w nocy z 26 na 27 października 2018 roku. NOC W SZKOLE uczniowie Jedynki rozpoczęli dyskotekę. Uczniowie nie tylko w nocy bawić się, ale także uczestniczyli w Wieczornicy, która została poświęcona 100. ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI. Podczas wieczornicy uczniowie wspólnie z nauczycielami śpiewali piosenki patriotyczne oraz oglądali prezentację multimedialną, która była poświęcona Ojcu polskiej niepodległości – Józefowi Piłsudskiemu. Wieczornicę przygotowały panie: Anna Huber oraz Elżbieta Duda-Fajkowska. Na koniec imprezy uczniowie wspólnie ze swoimi wychowawcami przed pójściem spać oglądali filmy.

Organizatorami NOCY W SZKOLE były panie opiekujący się Samorządem Uczniowskim: Ewa Zabawińska-Janas oraz Małgorzata Kaczmarczyk.